POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [24.10.2018, 12:20:46] • Kamień Pomorski

Wycinali w owocach i warzywach

Wycinali w owocach i warzywach

fot. Organizator

We wtorek 23 października br. w Sali Gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się Konkurs Carvingu w ramach realizowanego projektu "Kamień w zmysłach". Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

W konkursie udział wzięło 19 zawodników. Końcowa klasyfikacja prezentuje się następująco:
I miejsce - Wiktoria Frydrych - 317 pkt.
II miejsce - Martyna Młynarska - 300 pkt.
III miejsce - Damian Michnowicz - 286 pkt.
IV miejsce - Gracjan Jałocha - 271 pkt.
V miejsce - Kamil Kubicki - 262 pkt.
VI miejsce - Szymon Marks - 260 pkt.
VII miejsce - Klaudia Wiśniewska - 255 pkt.
VII miejsce - Justyna Gąsiorowska - 255 pkt.
IX miejsce - Jesika Włodarczyk - 252 pkt.
X miejsce - Damian Przęczek - 241 pkt.
XI miejsce - Małgorzata Porada - 222 pkt.
XII miejsce - Klaudia Bartoszewicz - 207 pkt.
XIII miejsce - Oliwia Frydrych - 205 pkt.
XIV miejsce - Julia Kosecka - 194 pkt.
XV miejsce - Patrycja Materka - 186 pkt.
XVI miejsce - Dawid Daniś - 164 pkt.
XVII miejsce - Patryk Tralewicz - 155 pkt.
XVIII miejsce - Patryk Bociański - 147 pkt.
XIX miejsce - Wiktoria Selerska - 131 pkt.

Wycinali w owocach i warzywach

fot. Organizator

Zwyciężczynią konkursu została Wiktoria Frydrych, która otrzymała największą sumę punktów. Konkurs składał się z dwóch konkurencji: pierwsza to efekty graficzne w arbuzie, a druga to kompozycje kwiatowe. Każdy z uczestników wywiązał się z tego zadania imponująco. Prace były naprawdę ciekawe i widowiskowe.

Wycinali w owocach i warzywach

fot. Organizator

Prace konkursowe oceniali jurorzy w składzie: Grzegorz Gniech, Wicemistrz Świata w Carvingu; Grzegorz Sibon, Zwycięzca Pucharu Polski 2018 roku oraz Marek Szymański, Inspektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim.

Wycinali w owocach i warzywach

fot. Organizator

Zawodnicy z rąk Pana Marka Matysa, Wicestarosty Kamieńskiego; Pana Andrzeja Swatowskiego, Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim; Pana Grzegorz Gniecha, Wicemistrza Świata w Carvingu oraz Grzegorza Sibona, Zwycięzcy Pucharu Polski 2018 otrzymali dyplomy, puchary oraz cenne nagrody.

Wycinali w owocach i warzywach

fot. Organizator

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Z całego serca gratulujemy również wszystkim uczestnikom! Jesteście niesamowici.

Wycinali w owocach i warzywach

fot. Organizator


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Środa [24.10.2018, 16:21:44] • [IP: 83.11.177.***]

brawo Julia!!

Gość • Środa [24.10.2018, 14:48:46] • [IP: 5.172.232.***]

ale SUPER !!

FIKOŁ • Środa [24.10.2018, 14:31:05] • [IP: 77.114.164.***]

Godne podziwu, naprawdę trzeba mieć talent w rękach żeby coś takiego stworzyć, szkoda tylko że to jest nietrwałe...Ale wrażenie wizualne jest niesamowite...

Gośćas • Środa [24.10.2018, 13:54:07] • [IP: 195.191.162.***]

S U P E R śliczności

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■