POGODA

Reklama

Wydarzenia

Hala Sportowa im. A. Grubby w Międzyzdrojach • Niedziela [30.01.2011, 22:01:41] • Międzyzdroje

MALF: Wyniki 4. kolejki

"BS WIKING" Wolin 2 : 5 "FC ARBOLEDA" Międzyzdroje. Bramki BS Wiking: P. Mikołajczyk 2. FC Arboleda: M. Malujdy, P. Rutkowski, M. Gajda, D. Kozłowski, P. Bursa, Kartki: A. Sikora (ż).

"D & D" Świnoujście 0 : 3 "TERMITY" Koniewo, Skoszewo. Walkower dla drużyny Termity (Drużyna D&D nie dojechała na mecz)

"ARMIA KMICICA" Kamień Pomorski 4 : 0 "LEŚNIK" Międzyzdroje. Bramki: P. Żabierek 2, D. Nosek, G. Kubiński. Leśnik, kartki: G. Stolarczuk (ż)

Grupa B.
"OLDBOYS" Międzyzdroje 2 : 3 "BAŁTYK" Międzywodzie. Bramki Old Boys: Z. Szwarc, K. Piorun. Bałtyk: R. Dębski, M. Miarczyński, K. Mikuła.

"SPA" Międzyzdroje 4 : 4 "KAPITANAT PORTU" DZIWNÓW. Bramki SPA: M. Rojko 2, M. Filowiat 2+sam., Kapitanat Portu: I. Woś, M. Górniak, M. Pietrowski, Kartki: I. Woś (ż)

"FC PARADISE" Międzyzdroje 3 : 9 "KLIF" Międzyzdroje. Bramki FC Paradise: A. Hejnowski 2, E. Paszek. Klif: J. Rączewski 5, A. Pękalski 2, M. Kalinowski, W. Oksikowski.

Zaległy mecz 3. kolejki (gr. B) "OLDBOYS" Międzyzdroje - : - "KLIF" Międzyzdroje, odbędzie się 31.01.2011 (poniedziałek) o godz. 20.00.


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 36

Gość • Wtorek [08.02.2011, 20:49:44] • [IP: 83.11.52.**]

sedziowie zacznijcie dawac kartki !!

Gość • Wtorek [08.02.2011, 16:21:41] • [IP: 83.238.58.***]

Dodajcie news o 5 kolejce

Gość • Poniedziałek [07.02.2011, 16:17:22] • [IP: 79.186.59.***]

no bo w armii brakowalo wlasnie tylko tego garbatego. sytuacja sie dosc wyrownala - lesnik 12 pkt, armia i arboleda po 10, wiking 9. zobaczymy jak to bedzie po rewanzach, tylko czemu nie ma jeszcze nowego artykulu?

Gość • Poniedziałek [07.02.2011, 12:36:23] • [IP: 89.229.87.***]

Na mój gust w Armi brakowało tylko tego manego z sodą, co więcej kręci nogami nad piłką niż wnosi do gry. Wiking też z nowymi twarzami. Widać, że chłopaki chcą powalczyć o coś w lidze. Wydaje mi się, że grając taką kapelą jak w tym meczu mogą sięgnąć po mistrza. Co do Arboledy, dobrze rozgromili D&D ale jak wiemy taki mecz nie może być wyznacznikiem czegokolwiek. Stawiam już dziś na taki końcowy uklad w tabeli: Wiking Armia Lesnik Arboleda Termity D
&D I chociaz wolalbym żeby zwycięstwo odniosła któraś z miejscowych drużyn, muszę przyznać, że mocno w to powątpiewam...

Gość • Niedziela [06.02.2011, 21:48:24] • [IP: 213.241.61.***]

Bylem na meczach grupy mlodszej, Armia w rezerowym skladzie brakowalo kilku wyrozniajacych sie zawodnikow z poprzednich meczow, widocznie zlekcewazyli przeciwnika, i maja za swoje:D.Brawo dla chlopakow z Arboledy oby poszli na mistrza!!

Gość • Niedziela [06.02.2011, 21:18:00] • [IP: 83.21.230.*]

Napinacie sie na ta Armie

Gość • Niedziela [06.02.2011, 20:56:27] • [IP: 83.21.6.***]

wymienić sędziów!! natychmiast

Gość • Niedziela [06.02.2011, 19:01:37] • [IP: 77.254.182.***]

Cwaniaczki z Armii dzis przegrali brawo dla zawodnikow z Wikinga:);*

Gość • Niedziela [06.02.2011, 17:23:07] • [IP: 83.21.184.***]

gosciu, jestes sedzia ze tak piszesz? byles na jakims meczu? musza komus noge zlamac zeby byla czerwona kartka

Gość • Niedziela [06.02.2011, 17:20:30] • [IP: 83.21.184.***]

wolin-ikamien 3-1;)

Gość • Niedziela [06.02.2011, 16:52:31] • [IP: 87.204.189.***]

Jakie wyniki?

Gość • Sobota [05.02.2011, 20:44:20] • [IP: 83.23.245.**]

Nie zwalajcie na sędziów tylko nauczcie się grać," złej baletnicy to przeszkadza rąbek u spódnicy".

Gość • Czwartek [03.02.2011, 21:09:25] • [IP: 89.76.162.***]

ikamien czeka ciezki mecz z wolinem... wiking moze zaskoczyc;)

Gość • Czwartek [03.02.2011, 18:54:11] • [IP: 83.21.136.***]

starsza grupa i tak sie nie liczy

Gość • Czwartek [03.02.2011, 17:11:49] • [IP: 77.88.138.***]

No zoaczymy kto wygra, nic nie jest pewne :P Licze, ze kapitanat cos namiesza ;]

Gość • Czwartek [03.02.2011, 15:54:16] • [IP: 83.19.184.***]

następny HIT Pan Janusz Klein-zawodnik KLIFU & PRZECIEŻ TO DRUGI SĘDZIA (sędziuje ten turniej) W TYM ZESPOLE. szkoda czasu na tą ligę bo wiadomo kto wygra.

Gość • Czwartek [03.02.2011, 14:01:30] • [IP: 83.3.70.**]

paranoja!! sędzia sędziuje mecz swojej drużyny i nie uznaje bramki katastrofa !!

Gość • Środa [02.02.2011, 23:11:46] • [IP: 83.21.8.***]

żądamy normalnych sędziów

Gość • Środa [02.02.2011, 17:33:06] • [IP: 83.21.236.***]

Sedziow to trzeba zmienic ;)

Gość • Środa [02.02.2011, 09:56:55] • [IP: 89.229.87.***]

Żaden z Panów sędziujących do tej pory rozgrywki nie ma bladego pojęcia o sędziowaniu, nie wspominając o umiejętnościach sędziowania meczów halowych. Panowie poczytajcie trochę w necie albo poszperajcie w bibliotece...

Gość • Wtorek [01.02.2011, 22:08:26] • [IP: 83.21.45.*]

a może pora na innych sędziów bo tylko Kapczyński i Kapczyński. W ikamieniu są cały czas różni, tylko ten starszy pan cały czas. A co to nie stać nas Międzyzdroi na sędziów halowych

Gość • Wtorek [01.02.2011, 19:50:35] • [IP: 83.3.70.**]

Co najlepsze że Pan Karaś - główny sędzia spotkania Klif-Old Boys jest KIEROWNIKIEM drużyny KLIFU. I to on nie uznał gola dla Old Boys. To o czym tu mowa !!

Gość • Wtorek [01.02.2011, 19:02:11] • [IP: 83.21.146.***]

gdzie foty?

Gość • Wtorek [01.02.2011, 18:58:27] • [IP: 83.23.249.**]

Każdy taki mądry na widowni, zapraszamy do sędziowania, ci co tutaj krytykuja mogą przyjść i się wykazać.

Gość • Wtorek [01.02.2011, 18:35:29] • [IP: 94.42.44.***]

zgadzam sie w 100% ze wszystkimi komentarzami dotyczacymi sedziowania. Sedziowie sa do bani, fatalni, wypaczaja wyniki, robia takie bledy ze sie plakac chce, nie wspominajac ze nie maja pojecia jak sie sedziuje na hali. Niech sie w koncu ogarna bo psuja widowisko. sedziowie czas najwyzszy wziac sie w koncu do roboty a nie odwalac maniane

Oglądasz 1-25 z 36
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■