POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [10.09.2018, 08:07:21] • Międzyzdroje

Już nie wystarczają tabliczki z zakazem, teraz działa groźba umieszczenia fotki na FB

Już nie wystarczają tabliczki z zakazem, teraz działa groźba umieszczenia fotki na FB

fot. Andrzej Ryfczyński

Międzyzdroje co roku przeżywają oblężenie - od wiosny do września odwiedzają je tłumy turystów. Miasto oferuje bazę noclegową, gastronomię, sezonowe atrakcje oraz, równie niezbędne - toalety. Jednak nie wszyscy turyści przyjeżdżający do Międzyzdrojów załatwiają swoje potrzeby w miejscach do tego przeznaczonych- niektórzy wolą znaczyć teren niczym zwierzęta. Właściciele punktów gastronomicznych znaleźli jednak na nich sposób. Opisał go nasz reporter.

"Molo to główny punkt spacerów nad morzem, tutaj można oddychać czystym powietrzem, inhalować się jodem. A tu mamy taki pasztet! Wśród nas są tacy, którzy jak psy, pozostawiają swój ślad. Ponieważ w pobliżu molo znajduje się wiele lokali gastronomicznych, są kłopoty - czasami cuchnie jak z latryny. Właściciele tych punktów próbowali różnych sposobów na tak ohydne zachowania spacerowiczów. Ponoć dopiero zapowiedź umieszczenia wizerunku na FB stała się skutecznym biczem na niesfornych turystów."

Już nie wystarczają tabliczki z zakazem, teraz działa groźba umieszczenia fotki na FB

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Wtorek [11.09.2018, 20:10:02] • [IP: 94.254.237.**]

Niektorzy maja kulture.

Gość • Wtorek [11.09.2018, 12:00:05] • [IP: 46.134.186.***]

A co to Międzyzdroje ? Takie samo miasteczko turystyczne jak i Dziwnów czy Pobierowo wiesniaki a nie do Międzyzdroje milionerzy przyjeżdżaja tacy jak ja czy wy zbiera cały rok to później jedzie

Gość • Wtorek [11.09.2018, 07:27:06] • [IP: 83.23.255.***]

No to teraz mamy RODO i bedziemy szczac gdzie chcemy :-) a tyllo zrob mi zdjecie...

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 22:02:52] • [IP: 37.7.92.***]

No, i będzie nowe wydanie --" Twoja twarz brzmi znajomo".

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 18:05:52] • [IP: 37.47.172.***]

Żeby tylko 3zł... Ja słyszałam, że biorą po 5zł za skorzystanie z toalety.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 16:40:36] • [IP: 83.8.108.**]

Do Międzyzdrojów nie przyjeżdżają tylko bogaci. A brak bezpłatnych toalet będzie taki problem powodował. Jak przy molo kolonie mają czas wolny i na cały dzień 10 zł ma takie dziecko z czego ma 3 zł wydać na WC To co zrobi? Siusiu w krzaczkach

Tyłek • Poniedziałek [10.09.2018, 16:14:11] • [IP: 5.172.236.**]

Sama przyjemność wys...ać się w lesie.Nie siadasz na desce na której siadają obrzydłe dupska.Nie wdychasz smrodów po poprzednikach korzystających przed tobą, no i dupsko wytrzesz źdźbłem trawy lub mchu.Sama rozkosz.

ceeeeżar • Poniedziałek [10.09.2018, 15:53:19] • [IP: 78.133.244.**]

taki napis to powinien też być w języku ukraińskim !!

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 14:43:03] • [IP: 83.8.134.**]

Właściciel się nie popisał.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 14:16:11] • [IP: 94.254.237.**]

Wstęp 20zl i przestaną takie przyjeżdżać. Dla kulturalnych karty klienta etc. Słownictwo kiepskie na plakacie. Chodzi o przekaz, zamiast znizac sie do poziomu pogubionych skoro robili takie rzeczy.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 13:58:25] • [IP: 5.172.255.**]

A w Dziwnowie na promenadzie za 1zł. są czyste toalety

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 13:06:25] • [IP: 94.254.231.***]

buraki z Międzyzdrojów wszystkich traktują jedną miarą jak wsioki jakie. Nie chcesz turystów to nie wyciagaj do nich ręki po oase

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 11:25:09] • [IP: 37.248.213.***]

O nawet szczyl się wypowiedział

Szczający • Poniedziałek [10.09.2018, 10:07:18] • [IP: 79.186.203.**]

Dobrze jest się czasem wyszczać w plenerze, a kibli mało, daleko i pieniądze żądają jeszcze

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 10:05:07] • [IP: 46.77.95.*]

a RODO? Czy właściciel monitoringu spełnił wszystkie wymagania? ja bym obwiązał wszystko drutem kolczastym pod prądem, bo założy kaptur takie toto i tak zrobi toto...

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 09:58:52] • [IP: 83.23.171.**]

Sprawę załatwiły by darmowe toalety. Międzyzdroje jedna z bogatszych gmin ma na to pieniądze.

Gość • Poniedziałek [10.09.2018, 09:46:08] • [IP: 83.21.59.***]

Brawo ! Muszę ten patent zastosować u siebie.

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■