POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [31.05.2018, 15:23:09] • Gmina Golczewo

Zawody wędkarskie w Kretlewie

Zawody wędkarskie w Kretlewie

fot. Organizator

Niedzielne popołudnie (27.05) w Kretlewie upłynęło pod znakiem zmagań wędkarzy.

W zawodach zorganizowanych przez sołtysa Edwarda Żurawskiego wzięło udział kilkunastu miłośników łowienia ryb, dopingowanych przez Burmistrza Golczewa Andrzeja Danieluka. W zawodach zwyciężył Jerzy Typek, pokonując Pawła Kamińskiego oraz Kacpra Soleckiego. Należy tu zaznaczyć, że Kacper startował jako Junior i zwyciężył w tej kategorii wiekowej.

źródło: www.golczewo.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Piątek [01.06.2018, 12:07:57] • [IP: 94.254.138.***]

O jaka/ki oświecona Czwartek [31.05.2018, 19:00:12] Nie wyzywaj nas mieszkańców Golczewa od ciemnego ludu, (sądzę ciebie według siebie) na pewno ten ciemny lud jak piszesz nie będzie łaskawy dla ciebie przy wyborach.

Gość • Czwartek [31.05.2018, 20:56:01] • [IP: 37.248.153.***]

O EDWARD KOGO POPIERA CZYZBY DANIEUKA ??

Gość • Czwartek [31.05.2018, 19:59:54] • [IP: 109.218.108.***]

A panowie posiadają karty wędkarskie ?

Gość • Czwartek [31.05.2018, 19:00:12] • [IP: 94.254.164.***]

Pan Danieluk się uaktywnił, chyba będą. Wybory. Ciemny lud już mam nadzieję nie da się ogłupić

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■