Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [16.04.2018, 11:32:58] • Wolin

Mecz do jednaj bramki...a jednak

W sobotę ( 21.04.2018 ) na stadionie przy ulicy Pomarańczowej w Szczecinie ekipa rocznika 2004 - Vineta Wolin zmierzyła się z Pogonią Prawobrzeże Szczecin. Jak zwykle dopisali kibice Vinety ( rodzice ), którzy licznie przybyli z Wolina obejrzeć to spotkanie.

Już w pierwszej połowie podopieczni trenera Dawida Jeża pokazali kto rządzi na boisku. Drużyna prawobrzeża była tak jakby obok gry co skrzętnie wykorzystali piłkarze Vinety wbijając przeciwnikowi na rozgrzewkę 3 bramki, a to i tak minimalny wymiar kary, gdyż znakomitych sytuacji do podwyższenia wyniku było wiele.

W tym czasie drużyna z Pogoni Prawobrzeże nie stworzyła praktycznie żadnej sytuacji pod naszą bramką.

W drugiej połowie nastąpiło chyba rozprężenie naszych chłopaków spowodowane miażdżącą przewagą na boisku i przeciwnikowi udało się strzelić 2 bramki - po ewidentnych błędach chyba zbyt pewnej siebie obrony. Na szczęście do 3 strzelonych bramek w pierwszej połowie chłopcy dorzucili jeszcze jedną i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Vinety Wolin.

Trochę żal bo z gry nie wynikało nic innego jak tylko pogrom przeciwnika. Jednak cieszymy się z kolejnych 3 punktów, które umacniają nas w pierwszej trójce tabeli grupy A I Ligi Wojewódzkiej. ak