POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [22.02.2018, 12:25:02] • Międzyzdroje

Lekkoatleci „Chrobrego” wystartowali w Szczecinku

Lekkoatleci „Chrobrego” wystartowali w Szczecinku

fot. UKS "Chrobry" Międzyzdroje

Duża grupa zawodników sekcji lekkoatletycznej UKS „Chrobry” Międzyzdroje wystartowała w halowych zawodach „Szczecinecka pięćdziesiątka” w Szczecinku. Tym razem rywalizacja przebiegała na dystansie 50m.

Kilkoro naszych zawodników i zawodniczek zdobyło medale i między innymi 2. miejsce w kategorii rocznika 2006 zajęła Hanna Szymańska 50m-7,63, 2. miejsce Anna Rejchert w kategorii rocznika 2003-2004 50m-7,29, 5. miejsce Mateusz Duczmański w roczniku 2008 50m-8,87, 5. miejsce Dawid Dwornik rocznik 2007 50m-8,37, 6. miejsce Kamil Dwornik rocznik 2003-2004 50m-7,59. Pozostałe wyniki naszych lekkoatletów: Dziewczęta rocznik 2008 – Hanna Wołkow 50m-8,65, Oliwia Cicholińska 50m-8,78, Weronika Ilczenko 50m-9,27, Nikola Kania 50m-9,54, Oliwia Cisowska 50m-10,61.

Lekkoatleci „Chrobrego” wystartowali w Szczecinku

fot. UKS "Chrobry" Międzyzdroje

Dziewczęta rocznik 2007 – Maria Rutkowska 50m-8,73, Marta Wołkow 50m-8,97, Oliwia Wesołowska 50m-9,44. Chłopcy rocznik 2008 – Tomasz Wiśniewski 50m-9,62. Chłopcy rocznik 2007 – Maciej Dunder 50m-8,87, Piotr Soiński 50m-9,16. Wyjazd dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Lekkoatleci „Chrobrego” wystartowali w Szczecinku

fot. UKS "Chrobry" Międzyzdroje

Serdecznie zapraszamy na treningi naszej sekcji dzieci i młodzież, która ma zapał do biegania i chce przeżyć przygodę z lekkoatletyką. Kontakt do trenera 665 722 607 lub www.uks.jupe24.pl

Lekkoatleci „Chrobrego” wystartowali w Szczecinku

fot. UKS "Chrobry" Międzyzdroje

Rafał Błocian
UKS Chrobry Międzyzdroje


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Już 1 czerwca Aleja Gwiazd i amfiteatr w Międzyzdrojach zamienią się w ogromną strefę zabawy dla dzieci. Organizatorzy przygotowali darmowe atrakcje, koncerty, animacje, dmuchańce, a także konkurs z główną nagrodą - konsolą PlayStation 5. W poniedziałek, 1 czerwca 2026 roku, w Międzyzdrojach odbędzie się wydarzenie pod nazwą „Najlepszy Dzień Dziecka na Wyspach”. Start imprezy zaplanowano na godzinę 12:00. Zabawa będzie prowadzona w amfiteatrze oraz na Alei Gwiazd. Na najmłodszych czekać będą między innymi występy artystyczne, gry i zabawy z animatorami, dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy, warsztaty, wata cukrowa, lody oraz konkursy. W programie znalazł się także występ zespołu Madej Band oraz cheerleaderek z Wapnicy. Jedną z największych atrakcji ma być losowanie głównej nagrody - konsoli PlayStation 5. Organizatorzy zapowiadają również wielki finał wydarzenia pod nazwą „Baloniki Marzeń”, który rozpocznie się o godzinie 18:00. Jak podkreślają organizatorzy, wszystkie atrakcje przygotowano bezpłatnie dla dzieci i rodzin odwiedzających wydarzenie ■