POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [15.11.2017, 07:02:47] • Międzyzdroje

Zwycięstwo „Chrobrego” w I Lidze Kobiet

Zwycięstwo „Chrobrego” w I Lidze Kobiet

fot. UKS "Chrobry" Międzyzdroje

Zawodniczki UKS Chrobry Międzyzdroje rozegrały w dniu 11 listopada szóstą kolejkę w ramach I Ligi Kobiet tenisa stołowego. Tym razem nasze tenisistki podejmowały mocny zespół KU AZS PWSiP Metal-Technik Łomża, który w tabeli ligowej przed tym meczem znajdował się na piątym miejscu.

Spotkanie rozegrane we własnej hali w Międzyzdrojach przyniosło wiele emocji z uwagi na wyrównany poziom obu zespołów. Ostatecznie pewna i zdecydowana gra tenisistek Chrobrego dała im zwycięstwo wynikiem 7:3. Obecnie UKS Chrobry Międzyzdroje zajmuje drugie miejsce w tabeli ligowej tuż za LUKS AGRO Sieć Chełmno. Kibicom dziękujemy za gorący doping i zapraszamy na kolejne spotkania.

UKS Chrobry Międzyzdroje
Rafał Błocian


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Bezpłatne szczepienia psów i kotów przeciwko wściekliźnie. W niedzielę akcja w Wapnicy, Lubinie i Wicku ■ Strongmani w Międzyzdrojach. Dziś drugi dzień Mistrzostw Polski Strongman. Najsilniejsi zawodnicy w kraju rywalizują na Alei Gwiazd od godziny 15.00. ■