POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [08.04.2017, 14:30:50] • Golczewo

Uwaga! W poniedziałek zawyją syreny

Uwaga! W poniedziałek zawyją syreny

fot. internet

Działając na podstawie § 10 ust.3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013r. (Dz U. z 2013, poz 96), informuję, że zgodnie z pismem Wojewody Zachodniopomorskiego BZK-2.642.5.2017.RS w dniu 10.04.2017 r. o godzinie 08:41 zostanie uruchomiony trening działania syren alarmowych na terenie Gminy Golczewo.

Sygnał ciągły jednominutowy.

UMiG Golczewo


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Środa [12.04.2017, 11:56:37] • [IP: 5.60.58.**]

PiS -Przyszli i Spiepszyli, Przepraszajcie i Spadajcie w odwierty piekielne ojca dyrektora.

Gość • Poniedziałek [10.04.2017, 00:22:14] • [IP: 95.41.204.**]

IP:79.186.61 - chyba nie poświęciłeś palmy w Niedzielę Palmową, skoro tak cię w główkę wali. I chyba jesteś przemodlony w tym pisiorskim katolicyżmie, skoro taki paciorek zmówiłeś wobec opozycji. Z tej uciechy ucałuj dłoń Don Vito Jarosława, chociaż poświęć jaja i się z nim podziel. Nawet nie wiesz, jak się cieszę!!

Gość • Niedziela [09.04.2017, 22:31:22] • [IP: 79.186.61.***]

San Escobar jest niczym wobec liczby gaf Ryszarda Swetru, Nitrasa vel szperacza, szczerbatego Szczerby, przymuła Schetyny, chorego psychicznie z nienawiści i własnej głupoty Kierwińskiego i temu podobnych nowoczesnych POpaprańców. Oj się będą wkurzać przychlasty hehe :) a mnie ich nerwy radują :)

Gość • Niedziela [09.04.2017, 13:21:48] • [IP: 5.172.255.**]

Nowoczesne geje jutro zatanczycie przy porannej muzyce!!

Gość • Niedziela [09.04.2017, 11:10:09] • [IP: 83.20.197.**]

PiSlamskie chore obyczaje- niech PiSoholicy sami sobie wyją na San Escobar ze szczęścia do swojego idola Kaczora Dyktatora i całują go łapkach.

Gość • Niedziela [09.04.2017, 10:21:33] • [IP: 31.0.34.***]

Pisiory jeszcze dwa lata i będziecie sobie wyć baranim glosem

Gość • Sobota [08.04.2017, 23:19:42] • [IP: 5.172.255.***]

a w poniedzialek wszyscy LEWAKI stopery w ruch to rozkaz wydany przez samego waszego putina!!

Gość • Sobota [08.04.2017, 22:02:49] • [IP: 79.186.222.**]

Brzydzę się ludzką głupotą. Czy nie można po prostu powiedzieć, że chodzi o złożenie hołdu ofiarom katastrofy smoleńskiej? Jak można tę tragedię zaszyfrować pod hasłem: trening alarmowy. Cóż za durny Polak wpadł na ten pomysł? Takie działania uwłaczają godności tych, którzy zginęli! Ja rozumiem, że rozkaz przyszedł z" góry", ale na Boga, przecież władze UG Golczewo wiedzą co wydarzyło się, w przeszłości, o godz. 8, 41. Po co ta cała heca, konspiracja i ośmieszanie się. Mam dosyć tego patosu, wymuszania żałoby u pisowskiego SUWERENA i Polaków DRUGIEGO SORTU. Mam dosyć wyciskania łez na siłę. Dajcie spoczywać Ofiarom w pokoju i spokoju, dajcie spokój również bliskim i znajomym tych Ofiar !!

mosiek • Sobota [08.04.2017, 21:40:08] • [IP: 95.40.3.**]

Polaczki rozporządzeniem ministra (nawet jełopa) zachowują się jak lemingi.

Gość • Sobota [08.04.2017, 21:11:04] • [IP: 83.20.205.***]

Ale krew buzuje nienawistnikom. Milo popatrzyc moze was h... Strzeli.

Gość • Sobota [08.04.2017, 21:00:58] • [IP: 87.205.102.**]

Cz może mi ktoś wyjaśnić; dlaczego nie obchodzimy tak rocznicy śmierci NASZEGO PAPIEŻA JP II ?Czyżby był mniej ważnym dla Polski i świata?

Gość • Sobota [08.04.2017, 20:47:57] • [IP: 5.172.234.***]

NIECH ZAWYJĄ TE WYJCE WYJOWE JAK NAJGŁOŚNIEJ SIĘ ZLUKA ILE WYTRZYMAJĄ TE WYJCE WYJOWE W PONIEDZAŁEK I NIECH SIĘ WYKAŻĄ?

Gość • Sobota [08.04.2017, 19:53:48] • [IP: 37.7.132.**]

Ale ściema. Czy was pisowskie barany już całkiem poj...ło? A urzędasy z golczewa to takie dupowłazy, że aż wazeliną z daleka czuć. Ale qrwa wstyd.

Gość • Sobota [08.04.2017, 19:26:28] • [IP: 5.172.237.***]

Codziennie ktoś ginie. Niech co dzień wyją.

Gość • Sobota [08.04.2017, 19:08:59] • [IP: 5.172.255.***]

Jak przystalo na geji ida lewaki parami do paki!!

GośćNiedzielny • Sobota [08.04.2017, 17:51:01] • [IP: 37.47.170.**]

Lepiej być lewakiem, niż pisowską kur... ;)

Gość • Sobota [08.04.2017, 17:39:01] • [IP: 83.20.84.**]

Brawo PIS-o komuniści. Macie z czego wyć.

Gość • Sobota [08.04.2017, 17:02:19] • [IP: 5.172.255.**]

lewackie psy zaczynaja ujadac!!

Gość • Sobota [08.04.2017, 16:49:54] • [IP: 79.186.60.**]

Komunista ma focha

Gość • Sobota [08.04.2017, 15:53:13] • [IP: 95.41.204.**]

Trening - szkoda, że innej nazwy /bardziej pasującej!!/ Gmina nie wymyśliła!! A może w Niedzielę Palmową na sumie przetrenować. Żenada do kwadratu.

Gość • Sobota [08.04.2017, 15:12:43] • [IP: 83.0.230.***]

umig golczewo... pisowłazy

Gość • Sobota [08.04.2017, 14:54:47] • [IP: 31.0.71.**]

Syreny zawyja wszedzie w celu uczczenia ofiar katastrofy smolenskiej a nie trening dzialania system alarmowych...

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■