POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [20.10.2016, 07:20:20] • Kamień Pomorski

Zapraszamy na trening biegowy dla nowicjuszy!

Zapraszamy na trening biegowy dla nowicjuszy!

fot. Klub Biegacza Kamień Pomorski

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Klub Biegacza Kamień Pomorski zapraszają na zajęcia z biegania dla nowicjuszy! Nowe zajęcia to propozycja dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z bieganiem, albo biegały dawno temu i chcą powrócić do wcześniejszej formy.

Trening poprowadzą doświadczeni biegacze z miejscowego Klubu Biegacza. Nauczymy Was jak biegać, żeby sport ten sprawiał przyjemność i satysfakcję. Pamiętajcie, że bieganie to najefektywniejsza dzisiaj forma aktywności ruchowej z punktu widzenia spalanych kalorii. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania ani drogiego sprzętu - to aktywność, którą możemy uprawiać dosłownie wszędzie. Jeśli chcecie schudnąć, poprawić sylwetkę lub poprawić kondycję to zapraszamy do nas. Najgorzej jest przekroczyć próg domu i pokonać wewnętrznego lenia. Dlatego jesteśmy przekonani, że jeśli będziemy trzymać się razem to wzajemnie będziemy się wspierać i motywować do kolejnych treningów. Najtrudniej jest zacząć, potem podobno jest już z górki. Zapraszamy młodzież oraz osoby dorosłe, zajęcia są całkowicie bezpłatne!

Marek Szymański
Prezes Klubu Biegacza Kamień Pomorski


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■