POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [03.09.2016, 11:57:20] • Gmina Kamień Pomorski

36-letni cyklista wjechał wprost pod koła mercedesa! Jak się okazało, miał 1,6 promila

36-letni cyklista wjechał wprost pod koła mercedesa! Jak się okazało, miał 1,6 promila

fot. Policja

36- letni mieszkaniec gm. Kamień Pomorski wjechał rowerem wprost pod nadjeżdżający pojazd. Rowerzysta miał 1,6 promila. Mężczyzna z urazem głowy, trafił do szpitala w Kamieniu Pomorskim. Za swoje zachowanie będzie tłumaczył się przed Sądem.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 20.00, w miejscowości Rekowo. W toku czynności ustalono, że kierujący samochodem marki Mercedes potrącił 36– latka , który z chodnika wtargnął na jezdnię przed jadący pojazd. Jak się okazało rowerzysta był pod wpływem alkoholu – 1,6 promila alkoholu. Mężczyzna z urazem głowy, trafił do szpitala w Kamieniu Pomorskim. Za swoje zachowanie będzie tłumaczył się przed Sądem.

KPP Kamień Pomorski


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nocne utrudnienia w tunelu pod Świną. Ruch wahadłowy z 1 na 2 lipca. ZDMiŻ apeluje do kierowców o uwzględnienie możliwych opóźnień i odpowiednie zaplanowanie podróży. „Pragniemy poinformować o utrudnieniach w tunelu z powodu prac prowadzonych przy oświetleniu przez Generalnego Wykonawcę w związku ze zgłoszeniem gwarancyjnym, w terminie: 01/02.07.2026 r. - 22:00 - 5:00 ruch wahadłowy; W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informowali na bieżąco. Szanowni Pasażerowie w związku z powyższymi utrudnieniami sugerujemy planowanie podróży z odpowiednim wyprzedzeniem.” ■