POGODA

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [05.05.2016, 15:38:20] • Golczewo

Kolejny sukces tancerzy z Golczewa!

23 kwietnia w Dębnie odbył się VI Turniej Tańca Nowoczesnego KeepArt. Powiat kamieński reprezentowały zespoły z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie oraz zespoły z Kamienia Pomorskiego. Mini formacja Keep Cool zdobyła 1 miejsce a formacja Keep Fly 2 miejsce w swoich kategoriach tanecznych.

23 kwietnia 2016roku odbył się w Dębnie VI Turniej Tańca Nowoczesnego KeepArt zorganizowany przez Szkołę Tańca Keep, Dębnowski Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębnie. Impreza zrzeszająca ponad tysiąc zawodników z Dębna, Szczecina, Kobylanki, Kamienia Pomorskiego, Klinisk Wielkich, Golczewa, Nowogardu, Myśliborza, Bań, Polic, Pyrzyc, Gorzowa Wielkopolskiego oraz Gryfina na stałe już wpisała się w kalendarz obowiązkowych turniejów tanecznych. W 24 kategoriach tanecznych tancerze ze Szkoły Tańca Keep stanęli na podium 14 razy. Łącznie wywalczyliśmy 6 złotych, 4 srebrne oraz 4 brązowe medale. Powiat kamieński podczas turnieju reprezentowały zespoły z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu oraz zespoły z Kamienia Pomorskiego. W kategorii formacje Street Dance 6-10 lat zespół Keep Fly z Golczewa uplasował się na 2 miejscu, natomiast mini formacja Keep Cool z Golczewa zdobyła 1 miejsce w kategorii 11-14 lat.