POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [19.11.2015, 17:09:27] • Kamień Pomorski

Turniej tenisa stołowego w kamieńskim gimnazjum

Turniej tenisa stołowego w kamieńskim gimnazjum

fot. MOSiR Kamień Pomorski

19 listopada 2015 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Gimnazjum Publicznego im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim.

W zawodach wzięło udział 23 uczniów – 10 dziewczynek i 13 chłopców. Turniej miał za zadanie wyłonić najlepszych zawodników i zawodniczki, które reprezentować będą kamieńską szkołę na szczeblu powiatowym w Międzyzdrojach. Zakończony turniej został zorganizowany i przeprowadzony przez panią Dorotę Szefer, która czuwała nad jego sprawnym przebiegiem.

Turniej tenisa stołowego w kamieńskim gimnazjum

fot. MOSiR Kamień Pomorski

Dyplomy i puchary dla najlepszych zawodników i zawodniczek wręczyła Dyrektor Gimnazjum Publicznego im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim pani Renata Krasuska. Gratulujemy i do zobaczenia w przyszłym roku!

Turniej tenisa stołowego w kamieńskim gimnazjum

fot. MOSiR Kamień Pomorski

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczyny:
I miejsce – Sandra Błażewicz – klasa III A
II miejsce – Daria Kurowska – klasa II B
III miejsce – Weronika Bandura – klasa I D

Chłopcy:
I miejsce – Oskar Zawada – klasa IIIB
II miejsce Patryk Jaworski – III C
III miejsce – Aron Surma – klasa III C

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Kontrole na granicach z Niemcami i Litwą przedłużone do 4 października ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski ■