POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [06.09.2015, 12:51:46] • Świerzno

W Świerznie odświeżyli szkoły

Dzięki wakacyjnym remontom uczniowie z gminy Świerzno uczą się dziś w odnowionych klasach.Jak dowiedział się nasz portal, na tym się jednak nie skończy.

Kiedy ze szkół wyszli uczniowie, do placówek w gminie Świerzno wkroczyły ekipy remontowe. Poprawiły estetykę nie tylko klas, ale także szatni i innych pomieszczeń.

Jak dowiedział się nasz portal, na tym się jednak nie skończy.
- Gmina przystąpiła do projektu pn. "Poprawa efektywności energetycznej budynków Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Przedszkola w Świerznie" – informuje Krzysztof Atras, wójt gminy Świerzno. – Projekt dofinansowany jest z funduszy pochodzących z Islandii, Lichtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [07.01.2016, 19:18:56] • [IP: 83.23.253.***]

szkola jest odnowiona, a klasy dalej takie same jak rok temu

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dargobądz, 18 kwietnia 2024 r. - Wczesnym rankiem o godzinie 6:14 doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej numer 3 w miejscowości Dargobądz. Zderzyły się dwa pojazdy dostawczy i bus. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały osoby podróżujące tymi pojazdami. ■ Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim uprzejmie informuje, iż został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 15 kwietnia 2024 roku ■