POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [14.08.2015, 15:49:47] • Dziwnów

Urodzinowy tort dla Sandry Drabik

Urodzinowy tort dla Sandry Drabik

fot. kam

Podczas uroczystego otwarcia XIV Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie naszej srebrnej medalistce I Igrzysk Europejskich w Baku wręczono urodzinowy tort, która 13 sierpnia obchodziła kolejną rocznicę urodzin.

W czwartek wieczorem odbyła się uroczystość otwarcia XIV Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie. Redaktor Artur Szulc przedstawił wszystkich biorących udział w festiwalu olimpijczyków, w tym tych najważniejszych: Sandry Drabik, Piotra Gruszki, Macieja Freimuta, Macieja Leśniewskiego oraz Kajetana Broniewskiego których repliki medali odsłonięte zostaną w sobotę w dziwnowskiej Alei Gwiazd Sportu.

Urodzinowy tort dla Sandry Drabik

fot. kam

Po części oficjalnej rozpoczęło się trwające kilka godzin show. Najważniejszym punktem programu był koncert Mega Gwiazdy – zespołu rockowego „Red Lips” z piosenkarką Joanną Czarnecką.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


Zaktualizowano: Sobota [15.08.2015, 09:24:50]

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga! Ze względu na odbywający się w Kinie Eva Festiwal Gwiazd, który wymaga przygotowania scenografii, jutrzejszy seans filmu „Minionki” o godzinie 12:00 zostaje odwołany. Zapraszamy do Kina Eva w niedzielę na seanse o godzinie 14:00 oraz 16:00 ■ Załamanie pogody. W regionie już dziś utrzymuje się silny, porywisty wiatr. Synoptycy zapowiadają, że na początku przyszłego tygodnia zrobi się jeszcze chłodniej – temperatura w dzień miejscami spadnie do 12–15°C. Możliwe są opady deszczu oraz silniejsze podmuchy wiatru, dlatego warto zachować ostrożność, szczególnie w pobliżu drzew ■