POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [11.05.2010, 09:24:09] • Region

Portal powiatu kamieńskiego iikamien.pl najlepszy!

Portal powiatu kamieńskiego iikamien.pl najlepszy!

Google Analytics. Bezwzględna liczna niepowtarzalnych użytkowników portalu iikamien.pl badana w miesiącach listopad 2009 - maj 2010. Dane z pierwszego tygodnia każdego miesiąca. ( fot. ikamien.pl )

Portal iikamien.pl jest najczęściej oglądanym serwisem informacyjnym w Kamieniu Pomorskim, Wolinie, Golczewie, Dziwnowie, Międzyzdrojach, a także Świerznie. Czyta nas już blisko 10 tys. mieszkańców powiatu. Dziękujemy Wam drodzy Czytelnicy, że każdego dnia jesteście z nami!

Otrzymaliśmy najnowsze dane ze statystykami strony. Mamy powód do radości. Od początku istnienia serwisu, każdego tygodnia oglądalność systematycznie rośnie. Według Google Analytics w zeszłym tygodniu portal iikamien.pl zanotował 147 425 odsłon, a każdego tygodnia przegląda nas ponad 10 000 Czytelników.

Codziennie pokazujemy Wam wydarzenia z miast i regionu. Jako pierwsi na iikamien.pl możecie zobaczyć zdjęcia z miejsc wydarzeń. Dziękujemy Wam za zaufanie drodzy Czytelnicy.


komentarzy: 36, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 36

Gość • Czwartek [13.05.2010, 21:02:56] • [IP: 83.8.245.***]

Wojtek oby tak dalej. powodzenia!!

Gość • Czwartek [13.05.2010, 20:52:29] • [IP: 82.132.248.***]

FAJNY PORTAL...MOŻNA DOWIEDZIEĆ SIĘ WIELE CIEKAWYCH INFORMACJI. .POZDROWIONKA DLA PORTALU

Gość • Czwartek [13.05.2010, 07:40:18] • [IP: 79.162.171.***]

www.swierzno.pl/ -ZADUPIE TWOICH MARZEŃ

FAN IKAMIEN • Środa [12.05.2010, 20:11:04] • [IP: 79.162.170.**]

Świetna stronka!! A tym którym się nie podoba pytanko: skoro jest zła to po kiego grzyba tu włazicie i komentujecie?? idźcie na lepszą. POZDRO DLA IKAMIEN

Gość • Środa [12.05.2010, 09:48:37] • [IP: 193.150.211.**]

Dzieki serdeczne dla goscia z 11.5 /2010 z godz 23:39.

Gość • Środa [12.05.2010, 00:07:12] • [IP: 92.42.118.**]

brawo brawo brawo-- serdeczne gratulacje!

Gość • Wtorek [11.05.2010, 23:39:36] • [IP: 79.191.69.***]

www.swierzno.pl/

Gość • Wtorek [11.05.2010, 22:56:18] • [IP: 83.30.150.***]

LECH LECH KOLEJORZ!!

Gość • Wtorek [11.05.2010, 22:55:46] • [IP: 77.253.28.***]

dlaczego w przychylnych komentarzach pisza ciagle tesame osoby? zobacz ip

Gość • Wtorek [11.05.2010, 22:51:42] • [IP: 79.184.169.***]

g

Gość • Wtorek [11.05.2010, 21:28:43] • [IP: 95.49.177.***]

portal jest O.K. - niestety, odbiorcy nie zawsze. Mnóstwo krytykantów i malkontentów. ludzi, którzy wykorzystując anonimowość, obrażają innych. Takich, którym ciężko pogodzić się z czyimś sukcesem. To boli, zwłaszcza że samemu niewiele się potrafi.

Gość • Wtorek [11.05.2010, 19:49:29] • [IP: 83.21.200.***]

no artykuły o Policji są cenzurowane... a o nich jest najwięcej czyżby komendant trzymał łapę nad niezależnością portalu ??

kamel • Wtorek [11.05.2010, 19:46:20] • [IP: 83.25.44.***]

gratulacje. wiem z doświadczenia, że można na Was liczyć i gdy trzeba umiecie zainterweniować. pozdrawiam. (tylko nie popadajcie w rutynę bo zginiecie)

Gość • Wtorek [11.05.2010, 17:13:46] • [IP: 83.9.122.***]

Pozdrowienia dla redakcji.Oby tak dalej z małą prośbą, weźcie pod uwagę sugestie czytelników np;powiększane zdjęcia w nowym oknie.to naprawdę niewiele czasu zajmuje:)

Gość • Wtorek [11.05.2010, 14:38:58] • [IP: 80.245.178.**]

Kiedyś komentarze wchodziły od razu teraz jest cenzura rozumiesz?!

Gość • Wtorek [11.05.2010, 14:37:47] • [IP: 80.245.178.**]

Oni już ulegli kiedyś byli ok.

Gość • Wtorek [11.05.2010, 13:46:09] • [IP: 83.11.56.***]

Gratuluję.Gratuluję.Gratuluję. Tylko bądźcie niezależni i nie ulegajcie wpływom lokalnej władzy.Pozdrawiam.

Gość • Wtorek [11.05.2010, 13:24:29] • [IP: 193.150.211.**]

Jak wejsc na strone Swierzno. Czy jest osobna strona gminy Swierzno, mieszkam poza granica kraju, a jestem z tych stron. Przegladam codziennie, a nawet kilka razy dziennie, wasze wiadomosci i jestem bardzo zadowolona ze ta strona jest. Pozdrawiam i z gory dziekuje :)

Jareczek • Wtorek [11.05.2010, 12:58:15] • [IP: 83.8.135.***]

W GS można pisać bez podawania IP, każdy odpowiada za siebie.------gs24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów na forum. gs24.pl zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo. Wypowiedzi publikowane przez użytkowników forum nie mogą wzywać do popełniania przestępstw, wzywać do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, propagować przemocy, zawierać treści wulgarnych i obraźliwych. Przypominamy, że osoba zamieszczająca opinie na forum może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gość • Wtorek [11.05.2010, 12:37:32] • [IP: 95.48.97.**]

Jestem zadowalony, że taka nasza lokalna strona jest. Dień zaczynam od przejrzenia nowości i nawet wiem jak pójść na szczepienie z psem. Maruderzy zawsze będą, sam lubię coś krytycznego dodać. Gratuluję pomysłu.

Gość • Wtorek [11.05.2010, 12:08:14] • [IP: 77.255.135.**]

ten portal nie jest wiarygodny, bo nie dokonuje wszystkich wpisów, pomimo, że nie zawierają nie pożądanych słów

Gość • Wtorek [11.05.2010, 12:03:49] • [IP: 83.168.86.**]

Tak naprawdę swobodną i anonimową wypowiedż zapewnia - gazeta.pl forum: Kamień Pomorski. Bez podania IP, jak na forum ikamień.

Gość • Wtorek [11.05.2010, 11:31:56] • [IP: 83.168.86.**]

I co wy na to ratuszowi, czyżby wam odłączono kompy bo burmistrz przeszarżował z inwestycjami?

Gość • Wtorek [11.05.2010, 11:19:32] • [IP: 83.168.86.**]

A to tylko dzięki naszemu nieskazitelnemu kandydatowi na burmistrza p. Markowi K. który nakręca tą frekfencję

Gość • Wtorek [11.05.2010, 11:08:05] • [IP: 217.97.199.*]

Moderacja to nie to samo co cenzura. Jeśli uważasz usuwanie przekleństw albo linków do stron za cenzurę to gratuluję.

Oglądasz 1-25 z 36
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■