POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [01.04.2015, 13:30:57] • zachodniopomorskie

Szczeciński policjant na najwyższym podium w kulturystyce

Szczeciński policjant na najwyższym podium w kulturystyce

Polski Związek Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego (fot. Organizator )( fot. Organizator )

St. sierż. Kamil Kuleta z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zajął I miejsce w Debiutach Kulturystycznych 2015r. zorganizowanych przez Polski Związek Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. Zawody odbyły się na przełomie lutego i marca tego roku na Hali Amber Expo w Gdańsku. Policjant ze Szczecina zdobył złoto w kategorii Debiuty Kulturystyczne PZKFi TS 2015 r. – kulturystyka mężczyzn 90 kg, natomiast w kategorii – kulturystyka mężczyzn OPEN zajął 5 miejsce.

Szczeciński policjant swój debiut w kulturystyce może uznać za bardzo udany. Pierwszy udział w zawodach i od razu najwyższe trofeum. To efekt końcowy intensywnych dwumiesięcznych przygotowań do zawodów i morderczych treningów.

Kamil jest policjantem z 7 – letnim stażem, obecnie pracuje w I Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Kulturystyką interesuje się świadomie od 14 lat a sięgając pamięcią daleko wstecz mówi, że będąc jeszcze dzieckiem marzył, patrząc na ulubionych bohaterów swoich kreskówek, aby mieć atletyczną budowę ciała jak oni. Następne lata jego życia były przejściem z dziecięcych fascynacji do świadomych dążeń do realizacji marzeń. Kamil zaczął trenować 14 lat temu w Stargardzie Szczecińskim w klubie „Piccolo”, pod czujnym okiem trenera Pana Jacka Rzeszowskiego. Tam rozwijał swoje pasje i zdobywał nowe doświadczenia w tej dziedzinie. Przez wszystkie lata ten sam trener prowadził Kamila i tak jest do dziś. St. sierż. Kuleta dzieli swoją przygodę z kulturystyką na okres poza startowy i czas przygotowujący do samych zawodów. W okresie poza startowym chodzi na siłownie 4-5 razy w tygodniu a w okresie przed zawodami codziennie, w tym wykonuje 4 razy w tygodniu trening siłowy a dodatkowo ćwiczenia aerobowe, które zajmują mu 3 godziny a w dniach pomiędzy treningami siłowymi wykonuje trening i aerobowe ( bieżnia lub rower stacjonarny przez 60 minut ). Kamil przygotowywał się do zaprezentowania na zawodach bardzo intensywnie. Dwa miesiące przed wzięciem udziału w tym przedsięwzięciu stosował ścisłą dietę i wykonywał intensywniejsze treningi.

Szczeciński funkcjonariusz brał udział w Debiutach Kulturystycznych PZKFi TS 2015 w kategorii wagowej 90 kg, gdzie startowało oprócz niego jeszcze 7 innych zawodników. Kamil okazał się bezkonkurencyjny i zajął w tej kategorii najwyższe miejsce na podium. Uwieńczeniem ciężkiej pracy i morderczych treningów było pokonanie wszystkich rywali w tej kategorii a trzeba jeszcze dodać, że w Debiutach Kulturystycznych PZKFi TS 2015 w kategorii – kulturystyka mężczyzn OPEN zajął on 5 miejsce.

Szczeciński policjant chce się dalej rozwijać w tej dziedzinie, marzy o kolejnym udziale w zawodach. Chciałby wystąpić w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce, które odbędą się w dniach 18 - 19 kwietnia 2015r. Czy kolejne marzenie dojdzie do realizacji zależy od wielu czynników. Kulturystka to drogi sport wymagający dużych nakładów finansowych i wielotygodniowych treningów. Ćwiczenia skupiają się przede wszystkim na rozbudowie w proporcjonalny sposób mięśni całego ciała a ich natężenie poprzez pozbawienie tkanki tłuszczowej ma wpłynąć na jak najlepszą separację mięśni.

Sukces jaki osiągnął podczas pierwszych zawodów w jakich uczestniczył zawdzięcza nie tylko determinacji, systematyczności i ciężkim treningom ale także ogromnym wsparciu swoim najbliższym. Rodzice i jego dziewczyna pomagają i wspierają go w realizacji marzeń.

Gratulujemy Kamilowi i życzymy mu wytrwałości i dalszych sukcesów.

st. asp. Irena Kornicz


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Hycel • Sobota [04.04.2015, 09:25:41] • [IP: 79.184.100.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [03.04.2015, 09:38:01] • [IP: 79.190.103.***]

steryd a wygląda na 70 lat a do tego milicjant

Gość • Piątek [03.04.2015, 06:27:57] • [IP: 93.94.186.**]

OKROPNE

Gość • Czwartek [02.04.2015, 19:44:46] • [IP: 79.175.198.**]

"Wielki jak Skuriera wycięty" podłapał jakiś tekst i prosze... :D bonzo na wsi :D

Gość • Czwartek [02.04.2015, 14:19:21] • [IP: 80.245.177.*]

Nie lubię jak ktoś bierze moje zdjęcie i swoją twarz wkleja !!

Gość • Czwartek [02.04.2015, 14:06:24] • [IP: 77.254.87.***]

Wielki jak Skuriera wycięty

Gość • Czwartek [02.04.2015, 12:47:08] • [IP: 83.11.184.***]

Wcześniejsza emeryturka za ciężką pracę. Opłacą ją Ci do 67.

Gość • Czwartek [02.04.2015, 10:40:37] • [IP: 83.11.160.**]

sterydy zre tonami a jak na przeszukaniu znajdzie to zawija dla siebie i taka mamy policje ! funkcjonariusze na sterydach

Gość • Czwartek [02.04.2015, 09:43:32] • [IP: 83.21.75.***]

Ochyda. Za kilkanaście lat będzie wyglądał jak wysuszony grzyb. Afe.

pazdzioch • Czwartek [02.04.2015, 09:34:44] • [IP: 88.156.232.***]

Powiedzmy sobie otwarcie, bez sterydów nie byłoby efektów. Zakola mówią same za siebie TESTOSTERON plus inne środki. Jeżeli ktoś myśli ze kulturysci sa czyści to sa naiwni, każdy sportowiec bierze wspomaganie inaczej nic nie osiągnie w świecie pieniądza

Gość • Czwartek [02.04.2015, 00:26:26] • [IP: 94.254.129.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [01.04.2015, 20:58:03] • [IP: 79.175.198.**]

widac ze nie wpierdzielal bialka dla swin jak co niektorzy :D

Gość • Środa [01.04.2015, 19:12:02] • [IP: 83.11.175.***]

A co ma to wydarzenie wspólnego z naszym regionem?

Oglądasz 1-13 z 13
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■