POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [09.02.2015, 17:33:46] • Świerzno

Memoriał im. Tadeusza Mandziaka w Halowej Piłce Nożnej

Memoriał im. Tadeusza Mandziaka w Halowej Piłce Nożnej

fot. Organizator

W pierwszą sobotę lutego 2015 roku w Hali Sportowej w Świerznie rozegrano I Memoriał im. Tadeusza Mandziaka w Halowej Piłce Nożnej. Na początku rozgrywek wszystkie przybyłe drużyny, zaproszonych gości oraz sympatyków halowej piłki nożnej przywitał Wójt Gminy Krzysztof Atras.

Po rozegraniu spotkań w grupach przyszedł czas na półfinały. W pierwszym półfinale zmierzyli się ze sobą Sędziowie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej oraz Bałtyk Gostyń, a w drugim półfinale All Stars Świerzno oraz Bryza Jatki. Do wielkiego finału awansowali piłkarze z Gostynia oraz ze Świerzna.

Memoriał im. Tadeusza Mandziaka w Halowej Piłce Nożnej

fot. Organizator

Po bardzo emocjonującym finale I Memoriał im. Tadeusza Mandziaka w Halowej Piłce Nożnej wygrał Bałtyk Gostyń, który 2:1 pokonał All Stars Świerzno.

Memoriał im. Tadeusza Mandziaka w Halowej Piłce Nożnej

fot. Organizator

Trzecia lokata przypadła Bryzie Jatki, która 3:2 wygrała z Sędziami Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej ze Szczecina.

Królem strzelców został Damian Kraszewski (Bryza Jatki), najlepszym zawodnikiem Łukasz Kaczmarski (All Stars Świerzno), a bramkarzem Adam Wojciechowski (Bałyk Gostyń). Drużyną zawodów fair play - Sędziowie z Kolegium Sędziów Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.
Wszystkie zespoły zostały uhonorowane pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

źródło: Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Świerznowskiej


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [25.02.2015, 15:12:08] • [IP: 80.245.178.**]

Moze słówko o T. Mandziaku, nie kazdy wie kim był.

Gość • Wtorek [17.02.2015, 09:56:58] • [IP: 94.42.140.**]

BRAWO ;) BAŁTYK GOSTYŃ!!

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W czwartek Polska będzie pod wpływem dużego cyklonu Niklas, przynoszącego masy wilgotnego powietrza polarnego. Możliwe są zawirowania mas powietrza. To może wywołać silny wiatr, nawet do 100 km/h, a na Bałtyku będzie sztorm. Duże zachmurzenie z opadami mokrego śniegu i deszczu ■ 32 FINAŁ WOŚP I SZTAB #7296 W FUNDACJI „ZOSIA" W KAMIENIU POMORSKIM Zbliża się magiczny czas dobrych uczynków – zima, święta... i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! A ta orkiestra to DOBRA ENERGIA, która jest hasłem Fundacji „Zosia"... dlatego stało się : Fundacja „Zosia" aktywnie przystępuje do świątecznego grania jako jeden ze sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! ■ W niedzielę (12 listopada 2023r.) ok godz. 8.40 w Kamieniu Pomorskim na akwenie Zalewu Kamieńskiego w odległości około 50 metrów od przystani ujawniono dryfujące zwłoki topielca. Były to zwłoki mężczyzny, który był poszukiwany jako osoba zaginiona od 16 października 2023r. ■ Bieg Niepodległości w Świerznie Bieg Niepodległości w Świerznie to coroczne wydarzenie, podczas którego mieszkańcy wszystkich pokoleń gromadzą się, aby świętować niepodległość Polski. Atmosfera jest niezwykle radosna , a uczestnicy biegu niosą ze sobą ducha patriotyzmu. To piękne święto jednoczy społeczność Świerzna, ukazując silne więzi międzypokoleniowe w duchu jedności europejskiej ■ Na odcinku Drogi Krajowej nr 3, pomiędzy Dargobądzem a Międzyzdrojami, doszło do zderzenia trzech pojazdów. W środę po godzinie 14.00, na odcinku, gdzie obecnie trwają roboty związane z budową drogi, zderzyły się trzy samochody. Na DK3 jest podwójna ciągła linia, nie wolno wyprzedzać, jest to droga techniczna na czas wykonywania robót. Każdego dnia przejeżdża tamtędy bardzo dużo samochodów, zarówno osobowych, jak i ciężarowych zmierzających na przeprawę promową do Szwecji, wiozących zaopatrzenie do Świnoujścia lub w przeciwną stronę, do Szczecina. W wyniku zderzenia wszystkie trzy samochody mają wystrzelone poduszki, jeden pojazd ma mocno rozbitą maskę, drugi stoi z uszkodzony bokiem i zawieszeniem na DK3. Czekamy na więcej informacji ze strony Policji ■