POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [02.06.2014, 16:07:34] • Świerzno

Turniej Sołectw Gminy Świerzno i Gminny Dzień Dziecka

Turniej Sołectw Gminy Świerzno i Gminny Dzień Dziecka

fot. Organizator

W sobotę 31 maja br. w Świerznie odbył się Turniej Sołectw Gminy Świerzno „Ruszaj się bo zardzewiejesz” oraz Gminny Dzień Dziecka.

Sołectwa z naszej gminy rywalizowały w następujących konkurencjach:
- siatkówka
- szachy
- skok w dal
- slalom na rowerze
- piłka ręczna

Turniej Sołectw Gminy Świerzno i Gminny Dzień Dziecka

fot. Organizator

Zwycięzcą Turnieju zostało Sołectwo Świerzno. Na podium stanęli również zawodnicy ze Stuchowa oraz Gostynia. Kolejne miejsca należały do Gostyńca, Ciesławia, Osiecza oraz Jatek.
Podczas turnieju obchodzony był również Gminny Dzień Dziecka, który obfitował w atrakcje dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Maluchy wzięły udział w zabawie z piratami oraz wiedźmami, ślizgały się na dmuchanych zamkach. Nie zabrakło również części dydaktycznej. Policja z Kamienia Pomorskiego poprowadziła program pod tytułem „ Bezpieczne Wakacje” oraz znakowała rowery i skutery na wypadek kradzieży.
Ratownicy uczyli najmłodszych oraz tych starszych uczestników imprezy zasad pierwszej pomocy medycznej. Strażacy z OSP Świerzno zaprezentowali sprzęt ratowniczy. Dzieci brały również udział w konkursach prowadzonych przez pracowników Sanepidu .
Szkoła Podstawowa z Gostynia zatroszczyła się o część artystyczną, w której brali udział uczniowie tej placówki. Nie zabrakło również ciepłych posiłków i słodkiego poczęstunku. W tym dniu nie zabrakło uczestników jak i dobrej pogody.


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [02.06.2014, 16:34:07] • [IP: 79.186.114.***]

Bardzo fajny pomysł na festyn dla dzieci. Nikt sie nie nudził.Zatrudniono profesjonalne firmy, które zabawiały dzieci. wreszcie nie było wystepów szkół, wierszyków i piosenek.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W czwartek Polska będzie pod wpływem dużego cyklonu Niklas, przynoszącego masy wilgotnego powietrza polarnego. Możliwe są zawirowania mas powietrza. To może wywołać silny wiatr, nawet do 100 km/h, a na Bałtyku będzie sztorm. Duże zachmurzenie z opadami mokrego śniegu i deszczu ■ 32 FINAŁ WOŚP I SZTAB #7296 W FUNDACJI „ZOSIA" W KAMIENIU POMORSKIM Zbliża się magiczny czas dobrych uczynków – zima, święta... i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! A ta orkiestra to DOBRA ENERGIA, która jest hasłem Fundacji „Zosia"... dlatego stało się : Fundacja „Zosia" aktywnie przystępuje do świątecznego grania jako jeden ze sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! ■ W niedzielę (12 listopada 2023r.) ok godz. 8.40 w Kamieniu Pomorskim na akwenie Zalewu Kamieńskiego w odległości około 50 metrów od przystani ujawniono dryfujące zwłoki topielca. Były to zwłoki mężczyzny, który był poszukiwany jako osoba zaginiona od 16 października 2023r. ■ Bieg Niepodległości w Świerznie Bieg Niepodległości w Świerznie to coroczne wydarzenie, podczas którego mieszkańcy wszystkich pokoleń gromadzą się, aby świętować niepodległość Polski. Atmosfera jest niezwykle radosna , a uczestnicy biegu niosą ze sobą ducha patriotyzmu. To piękne święto jednoczy społeczność Świerzna, ukazując silne więzi międzypokoleniowe w duchu jedności europejskiej ■ Na odcinku Drogi Krajowej nr 3, pomiędzy Dargobądzem a Międzyzdrojami, doszło do zderzenia trzech pojazdów. W środę po godzinie 14.00, na odcinku, gdzie obecnie trwają roboty związane z budową drogi, zderzyły się trzy samochody. Na DK3 jest podwójna ciągła linia, nie wolno wyprzedzać, jest to droga techniczna na czas wykonywania robót. Każdego dnia przejeżdża tamtędy bardzo dużo samochodów, zarówno osobowych, jak i ciężarowych zmierzających na przeprawę promową do Szwecji, wiozących zaopatrzenie do Świnoujścia lub w przeciwną stronę, do Szczecina. W wyniku zderzenia wszystkie trzy samochody mają wystrzelone poduszki, jeden pojazd ma mocno rozbitą maskę, drugi stoi z uszkodzony bokiem i zawieszeniem na DK3. Czekamy na więcej informacji ze strony Policji ■