POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [18.05.2014, 15:43:41] • zachodniopomorskie

Jeszcze może błyskać

W województwie zachodniopomorskim możemy się dziś spodziewać kolejnych burz - Czytelników naszego portalu ostrzega Centrum Prognoz Meteorologicznych METEOSKY. Wiatr wieje w porywach od 70 do 80 km na godzinę.

Nad ranem w wielu miejscach naszego województwa wystąpiły intensywne opady deszczu o wydajności od 10 do 30 milimetrów. Wiatr wieje w porywach od 70 do 80 km na godzinę. To jednak może być nie koniec. Meteorolodzy zapowiadają jeszcze silne wyładowania atmosferyczne w rejonie północnej i północno-zachodniej części naszego kraju. Musimy się wiec spodziewać łamania gałęzi, pożarów, utrudnień komunikacyjnych czy zaburzeń w pracy urządzeń elektrycznych. Burze to także ryzyko utraty życia.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga! Ze względu na odbywający się w Kinie Eva Festiwal Gwiazd, który wymaga przygotowania scenografii, jutrzejszy seans filmu „Minionki” o godzinie 12:00 zostaje odwołany. Zapraszamy do Kina Eva w niedzielę na seanse o godzinie 14:00 oraz 16:00 ■ Załamanie pogody. W regionie już dziś utrzymuje się silny, porywisty wiatr. Synoptycy zapowiadają, że na początku przyszłego tygodnia zrobi się jeszcze chłodniej – temperatura w dzień miejscami spadnie do 12–15°C. Możliwe są opady deszczu oraz silniejsze podmuchy wiatru, dlatego warto zachować ostrożność, szczególnie w pobliżu drzew ■