26 lutego br. na Hali Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbyła się II edycja „Międzymiastowych, Halowych Rozgrywek Orlików 2011”. Tym razem w rozgrywkach wzięli udział zawodnicy UKS „Prawobrzeże” Świnoujścia, UKS „Albatros-Czwórka” Świnoujście, „Gryf” Kamień Pomorski, K.S. „Fala” Międzyzdroje, LZS „Olimpia” Nowogard, Szkółka Piłkarska „Szkolna 13” Goleniów, LZS „Bałtyk” Gostyń.czytaj























