W dniach 26.07 - 02.07.2011 r odbył się XIX Międzynarodowy Festiwal Piłki Nożnej w Gryfinie, w którym nasz klub wystawił dwa zespoły w roczniku 1998 oraz 2000. Nasi zawodnicy brali udział w turnieju po raz drugi z rzędu, pierwszy raz byli rok temu gdzie bardzo blisko byli podium zajmując ostatecznie czwarte miejsca w rocznikach 1999 i 1997. W tym roku zawodnicy jechali z chęcią uzyskania tego samego wyniku lub lepszego. czytaj






















