Bałagan przy Molo! - grzmi nasz Czytelnik. - Gdzie jest Burmistrz? Gdzie jest Przewodniczący Rady? Gdzie są Radni? Międzyzdroje, sobota dwa dni po sztormie. Schody na nasze molo zarzucone zamarzniętymi korzeniami, belkami, kłodami i co tam jeszcze woda dała radę narzucić, wyłamana zniszczona barierka! Podmyte podstawy, wejście na plażę po obu stronach mola jeszcze więcej zawaliny posztormowej, a po tym wszystkim wspinający się turyści z dziećmi!czytaj























