Zima, to trudny czas dla osób bezdomnych, samotnych i bezradnych. Mrozy mogą być zagrożeniem dla ich zdrowia i życia. W związku z powyższym, w tym niełatwym okresie policjanci na bieżąco monitorują sytuację, niosąc stosowną pomoc. Równocześnie apelujemy do Państwa, aby w razie napotkania osoby narażonej na wychłodzenie organizmu, zaalarmować odpowiednie służby.czytaj























