Ulica Osiedle Robotnicze już oficjalnie otwarta. Uroczystość miała miejsce 14 stycznia br. przy dość ekstremalnych warunkach pogodowych. Przy intensywnych opadach śniegu, w obecności Starosty Kamieńskiego Józefa Malca i Przewodniczącego Rady Miejskiej Romana Dorniaka, a przede wszystkim mieszkańców, Burmistrz Golczewa dokonał uroczystego otwarcia zmodernizowanej drogi w Golczewie.czytaj























