Dzięki znowelizowanej ustawie zdrowotnej, czerwone e-WUŚe mogą spać spokojniej: nie zapłacą za leczenie, z którego skorzystali od 2013 roku mimo braku zgłoszenia do ubezpieczenia i mimo czerwonego statusu w systemie elektronicznej Weryfikacji Uprawnień Świadczeniobiorców. Jest tylko jeden warunek: muszą się wstecznie zgłosić do ubezpieczenia.czytaj























