Do groźnego wypadku doszło w Wolinie, przy ulicy Świerczewskiego. Kierowca opla wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym volkswagenie. Sprawcą wypadku, okazał się 49-letni mieszkaniec gminy Wolin. W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Jak udało nam się ustalić, 19- letnia pasażerka volkswagena trafiła do kamieńskiego szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. czytaj























