W katedrze kamieńskiej pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela w Wielką Sobotę Wielkanocną o godz. 10.00 odbyło nabożeństwo modlitewne połączone z ceremoniałem poświęcenia koszyczków ze święconką wielkanocną. Nabożeństwo prowadził ks. kanonik Dariusz Żarkowski proboszcz katedry kamieńskiej.czytaj























