Dobra nowina. 25 sierpnia nad Jeziorem Wisełka wypuszczono na wolność 20 mew po rehabilitacji. Jak nas poinformował Piotr Barański z Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt, tym razem była to grupa mew zbieranych od dawna w Świnoujściu, począwszy od pisklaków, aż po dorosłe, kontuzjowane osobniki. czytaj























