W dniach 21-23 września odbyły się XVI Spotkania Artystyczne Seniorów. Prawie 40 zespołów z całej Polski (z 7 województw) przyjechało do Międzyzdrojów. Łącznie w imprezie wzięło udział ponad 450 osób. Wspaniale się bawili seniorzy, przekazując moc pozytywnej energii wszystkim dookoła. Jak co roku odbył się barwny korowód ulicami Międzyzdrojów oraz zatańczyliśmy Poloneza przed molem. Występy się odbywały w amfiteatrze, Międzynarodowym Domu Kultury i na terenie miasta.czytaj























