Samotne święta są bardzo trudnym okresem dla tych, którzy je przeżywają - w końcu Boże Narodzenie jest najbardziej rodzinne ze wszystkich świąt. Ten przedświąteczny okres to dla większości Polaków czas przygotowań, prezentów, spotkań... Niestety, dla niektórych Boże Narodzenie jest czasem trudnym, smutnym. Tymi osobami są ludzie samotni, starsi i schorowani.czytaj























