POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [10.12.2013, 04:24:06] • Kamień Pomorski

Z cyklu "Miejsca, które straszą"

Z cyklu "Miejsca, które straszą"

fot. BOR

Kolejnym punktem na naszej niechlubnej liście miejsc, których obecny stan delikatnie powiedziawszy odbiega od zadowalającego, jest działka położona naprzeciwko dworca PKS, a przylegająca do dworca PKP.

Miejsce to po usunięciu z niego jakiś czas temu kilku punktów handlowych, po których zostały tylko zniszczone podmurówki i popękane krawężniki stanowi niezbyt przyjemny widok. Szczególnie, ze jest on często pierwszym jaki widzi przyjeżdżający tu turysta...

Teren należy do PKP S.A. i jak się dowiedzieliśmy znalazł się już dzierżawca na jego część, więc miejmy nadzieję, że dość szybko i skutecznie zmieni on obecny stan rzeczy.

BOR

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Sobota [14.12.2013, 18:34:24] • [IP: 77.254.80.***]

Jeśli chodzi o bałagan na skarpie, na ulicy Długosza to prawda, ale nie rozumiem czemu miał służyc taki wpis, skoro ta Pani nie jest właścicielem jak dobrze pamiętam chyba już siedem albo osiem lat. Niejednokrotnie robiłem tam wtedy zakupy.

Nie Gość • Czwartek [12.12.2013, 09:57:45] • [IP: 5.60.245.***]

Nic z tym nie robić. Niech turyści na" dzień dobry" widzą, co ich w naszej dziurze czeka. To miejsce jest smutnym odbiciem naszej kamieńskiej rzeczywistości...

Gość • Środa [11.12.2013, 14:33:05] • [IP: 217.209.198.***]

Budkę z piwem postawić!!

Gość • Środa [11.12.2013, 07:40:44] • [IP: 83.168.86.**]

pamietam jak tu do salonu gier sie chodzilo a na dworcu były zawsze setki ludzi.

El • Wtorek [10.12.2013, 22:00:00] • [IP: 79.184.107.**]

Aż niemożliwym wydaje się, że to miejsce - i ta ulica, tętniły kiedyś życiem...

Gość • Wtorek [10.12.2013, 21:47:40] • [IP: 83.25.244.**]

Tu ma być TESCO bbuuhhaa.

Gość • Wtorek [10.12.2013, 18:04:54] • [IP: 83.23.44.***]

ten budynek w tle jest ładny (może być ładny po remoncie) i należy do PKP. warto go wydzierżawić i coś ładnego zrobić. Może. .kasę biletową. Zamiast tego szkaradnego dworca kamieńskiego...Pustego i brudnego. A teren na pierwszym planie okropny...

KORKI • Wtorek [10.12.2013, 16:20:10] • [IP: 79.184.15.***]

Widzę o jakim ohydnym miejscu ikamien by nie napisał, to nagle się okazuję że już to jest wydzierżawione, tylko ciekawe po co ktoś dzierżawi te wszystkie miejsca? Chyb a tak dla jaj, bo nic po za tym się nie dzieje. Żal Wystarczy posiać tam trawe, posadzic kilka kwiatków i juz, koszt wyjdzie mały ale bedzie estetycznie i ładnie. Duzo nie trzeba, ale przede wszystkim trzeba chciec.

Gość • Wtorek [10.12.2013, 15:48:55] • [IP: 79.184.97.***]

A tam ma ta miejscuwa swój urok:) Przypomina Rumunie

Gość • Wtorek [10.12.2013, 15:02:36] • [IP: 93.94.190.***]

pewnie wybudują Biedronkę

Gość • Wtorek [10.12.2013, 12:28:19] • [IP: 84.208.224.*]

a tyle wspomnień z tego miejsca jak się do szkoły chodziło :)

Kamieniak • Wtorek [10.12.2013, 11:03:21] • [IP: 79.184.239.**]

Niestety, PKP jest totalnym bałaganiarzem wszędzie gdzie by się nie było i niemal większości obiektów na małych stacyjkach. Widać nie potrafią zarządzać swoim mieniem a kreują się niemal zawsze pępkiem świata. Dotyczy to m.in przejazdów w tym w Kamieniu Pomorskim gdzie przed odjeżdżającym pociągiem ze stacji trzeba czekać przed szlabanem (100 m od stacji) ok. 10 min.

Gość • Wtorek [10.12.2013, 10:55:21] • [IP: 83.21.191.***]

z cyklu ''miejsca które straszą '' należ zrobić zdjęcie Kamienia z lotu ptaka i wtedy pokazać -wstyd i kicha już wszędzie się z nas śmieją

Gość • Wtorek [10.12.2013, 10:31:08] • [IP: 77.253.195.***]

miały być ładne miejsca i brzydkie miejsca. Ładnych na razie 0 brzydkich 2. Sami sobie kopiemy dołki.

Gość • Wtorek [10.12.2013, 10:28:07] • [IP: 83.21.229.***]

Wieje wiochą ;D

Gość • Wtorek [10.12.2013, 10:18:13] • [IP: 92.42.118.***]

Jeny, to miejsce naprawdę jeszcze wieje PRL-em. Wstyd, żeby przez tyle lat tam porządku nie zrobić! Ohyda! nic się ten biedny Kamień nie zmienia, nic!

Gość • Wtorek [10.12.2013, 10:16:54] • [IP: 83.168.84.**]

Miejsce bajera

Gość • Wtorek [10.12.2013, 10:07:39] • [IP: 79.184.94.**]

Myślę, że żaden obrazek nie przebije przygnębiającego stanu terenu przylegającego do dawnego MOSiR (a marina tuż, tuż obok!). Totalne zaniedbanie, bałagan, opłakany stan skwerku, opłakany stan budynku. Proszę mnie dobrze zrozumieć: nie szydzę bynajmniej i nie próbuję nikomu dokopać. Robię to z czystej troski o ten obiekt i przylegający doń" zieleniec". Jest mi smutno i jestem baardzo zła, że to miejsce nie ma gospodarza. A swoją drogą - czyż nie ma pomysłu na zagospodarowanie tego budynku?

Gość • Wtorek [10.12.2013, 10:06:44] • [IP: 79.184.107.***]

***Kamień Pomorski - tu wstyd mieszkać***

Gość • Wtorek [10.12.2013, 09:02:04] • [IP: 79.184.243.***]

MOZE RÓBCIE TAK ŻE JEDNO BRZYDKIE MIEJSCE POKAZUJCIE I JEDNO ŁADNE BO NAWET LUDZIE Z GRYFIC SIE Z NAS SMIEJA SAMI MIESZKAŃCOM ROBICIE POD GÓRE A NIKOGO TO NIE RUSZY TYLKO NAS BO WSTYD!! Z ZASADY JAK LUDZIE MAJA NIEPORZĄDEK NA WŁASNYM PODWÓRKU TO PUBLICZNIE TEGO NIE POKAZUJA A WY I OCZYWISCIE TO ROBICIE MOZE MIESZKAŃCOM TO SIE NIE SPODOBAC BO MI NIE BARDZO

hertz • Wtorek [10.12.2013, 08:36:08] • [IP: 77.255.16.***]

a kiedyś tam był" salon" gier ale każdy go miło wspomina ta było dopiero fajnie i kioski i lotto a teraz...teraz g...o jest o!

Gość • Wtorek [10.12.2013, 08:20:27] • [IP: 46.134.31.***]

Podobny widok przedstawia niedawno rozebrana buda na ul.Długosza na skarpie naprzeciwko nowej biedronki.Pozostał betonowy fundament, jakieś resztki po tej budzie.Tam miała kiedyś punkt handlowy pani która ma zamurować okna w budynku na ul.Mieszka1.Droga pani w telewizji umie pani wypowiedzieć swoje żale i pretensje do całego świata, tylko nie widzi się swoich poczynań.Nie wiem czy to co napisałem zrobi na pani jakieś wrażenie, ale polecałbym uporządkować jednak ten teren.

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■