POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [06.12.2013, 12:18:09] • Jarszewo

Mikołajkowy autobus!

Mikołajkowy autobus!

fot. Organizator

Już po raz kolejny z inicjatywy Tomasza Kubika "Mikołajkowy autobus" 5 grudnia br. odwiedził szkoły podstawowe w Jarszewie, Górkach oraz Wrzosowie. Święty Mikołaj wraz ze swoją świtą : bałwanem, Królową Śniegu, oraz elfami tańczyli z dziećmi do wesołych piosenek zimowych.

Mikołaj dostarczył nie tylko słodkie prezenty, dzieci mogły posłuchać jak grają dziewczynki z KaDeK-u, co cieszyło się ich dużym zainteresowaniem.

Mikołajkowy autobus!

fot. Organizator

Kamieński Dom Kultury zaprosił do współpracy Ochotniczą Straż Pożarną z Jarszewa, która chętnie pomogła Mikołajowi w rozdawaniu paczek.

Mikołajkowy autobus!

fot. Organizator

Kolejny "Mikołajkowy autobus" już za rok !


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

jjjjJa • Niedziela [08.12.2013, 20:13:25] • [IP: 46.169.29.***]

fajne dziewczyny w tym Jarszewie uczą

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Trwają wybory prezydenta RP. W niedzielę o godzinie 13.30 odbyła się konferencja członków PKW. W jej trakcie poinformowano, że frekwencja wyborcza na godzinę 12 wyniosła 20,28 procent - wydano 5 739 537 kart do głosowania uprawnionym osobom. Z nieoficjalnych informacji przekazywanych przez członków obwodowych Komisji Wyborczych w Świnoujściu wynika, że zainteresowanie wyborami jest zncznie większe aniżeli się spodziewali. Około południa w drzwiach niektórych lokali mijało się jednocześnie kilka, a nawet kilkanaście osób. Głosować można do godziny 21.00 ■ Gmina Międzyzdroje: Lubin świętuje 1000-lecie koronacji Bolesława Chrobrego! 17 maja w Grodzisku odbędzie się festyn historyczny z pokazami wojów, wykładem prof. Sikorskiego i atrakcjami dla całych rodzin. Start o 15:00 – nie zabraknie walk, muzyki, ognia i zabawy! ■