- Nie ma podtopień jak na razie, jestem w stałym kontakcie z Kapitanatem Portu, gdzie został ogłoszony stan ostrzegawczy - informuje Józef Karpiński z Urzędu Miejskiego w Dziwnowie.
fot. Monika Wałuszko
W Dziwnówku przy rondzie wiatr przewrócił drzewko bożonarodzeniowe. Wiatr powalił 10- metrową choinkę. W Dziwnowie ze względu na opady deszczu oraz silny wiatr poziom wody w rzece wyraźnie się podniósł. Jak na razie na szczęście obyło się bez podtopień!
- Nie ma podtopień jak na razie, jestem w stałym kontakcie z Kapitanatem Portu, gdzie został ogłoszony stan ostrzegawczy - informuje Józef Karpiński z Urzędu Miejskiego w Dziwnowie.
fot. Monika Wałuszko
źródło: www.ikamien.pl
Dzieciaczki obdzielał słodyczami, a ich rodzice na bezrobociu lub pracują na czarno za tałzena jednego lub za najniższą krajową. Niech władza wypcha się tymi słodkościami i da rodzicom pracę godnie opłacaną.
szkoda
Informacja dla złośliwców! W Dziwnówku Mikołaj już był w czwartek - obdzielił dzieciaczki słodyczami. Sołectwo pospieszyło się ze swoimi Mikołajkami, żeby nie kolidowały z otwarciem lodowiska. I chyba dzięki temu udało się zdążyć przed największym wiatrem. Mamy w Dziwnówku obecnie kilkanaście maluszków do 5 lat, które w takie wietrzysko na pewno nie dotarłyby do świetlicy nad zalewem.
mikołaj sie w...wił, choinki w tym roku nie budzied
choinka po całym rondzie latała
O i już komuś nie pasuje ludzie. .. co za ludzie. ..
W Łukusiu tez świąteczne koziołki się obaliły. Tak więc świąteczne ozdoby rozbite w drybizgi. Pośpieszyli się i za karę wygenerowali straty. Kto poniesie koszta ? A no lud Boży, ten ubogi bo jego jest chmara.
NO ALE SZCZĘŚCIE ZE NIKOMU NIC SIĘ NIE STAŁO A DO WYLANIA WÓD MAŁO BRAKUJE STRASZNIE MAŁO MOŻE BĘDZIE DOBRZE POZDRAWIAM SERDECZNIE