POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [22.10.2013, 08:17:10] • Międzyzdroje

Przegrana „Chrobrego” na wyjeździe w I Lidze Kobiet

Przegrana „Chrobrego” na wyjeździe w I Lidze Kobiet

fot. Organizator

Pierwszą porażkę w sezonie odnotowały zawodniczki pierwszoligowego zespołu UKS Chrobry Międzyzdroje. W dniu 20 października b.r. tenisistki z Międzyzdrojów uległy na wyjeździe wynikiem 6:4 z IKTS Noteć Inowrocław w spotkaniu piątej kolejki I Ligi Kobiet tenisa stołowego. Wyśmienitą formę zaprezentowała kapitan zespołu Sylwia Wandachowicz, która zdobyła w meczu komplet punktów (2,5 pkt.). Oprócz Sylwii punktowały Wioleta Witkowska (1 pkt.), Sylwia Składanek (0,5 pkt.) oraz Anna Zielińska tym razem bez punktu.

Aktualnie w tabeli I Ligi Kobiet nasza drużyna zajmuje drugą lokatę z dorobkiem 7 punktów na koncie. Już teraz zapraszamy na najbliższe spotkanie 6 kolejki, które zostanie rozegrane 16 listopada b.r. o godz. 15:00 w hali sportowej im. A. Grubby przy SP Nr 1 w Międzyzdrojach. Tym razem przeciwniczkami naszych zawodniczek będzie zespół MLUKS Nadwiślanin BS Mazowsze Płock.

Rafał Błocian
UKS Chrobry Międzyzdroje


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Prognozowane są opady śniegu z deszczem oraz śniegu powodujące gołoledź. Po przejściu opadów wystąpią oblodzenia na nawierzchniach dróg i chodnikach. Temperatura spadnie do 0°C i poniżej z uwagi na napływ arktycznych mas powietrza z północy. Ostrzeżenie obowiązuje do godz. 09:00 w dniu 14.02.2026. Możliwe utrudnienia komunikacyjne oraz bardzo śliskie powierzchnie ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■