POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [26.08.2013, 14:50:14] • Międzyzdroje

Wręczono puchary i nagrody dla najlepszych tenisistów

Wręczono puchary i nagrody dla najlepszych tenisistów

fot. Urząd Miejski w Międzyzdrojach

W minioną sobotę, 24 sierpnia b.r. w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach odbyło się podsumowanie sezonu 2013 r. rundy wiosennej Zachodniopomorskiego Związku Tenisa Stołowego oraz UKS Chrobry Międzyzdroje. Prezes ZZTS Marek Kibała w swoim wystąpieniu podkreślił szczególne zasługi i miejsce jakie zajmuje UKS Chrobry Międzyzdroje w tenisie stołowym w województwie zachodniopomorskim. Najlepszym wręczono puchary i nagrody.

UKS Chrobry już po raz 11 z rzędu zajął I miejsce we współzawodnictwie grupowym zdobywając ogólnie 16 053 punktów. II miejsce zajął Lukstop Wierzbięcin z 6 372 punktami. 10 –cio tysięczna punktowa przewaga Chrobrego nad drugim zespołem była wręcz miażdżąca.

UKS Chrobry w I Lidze Kobiet uzyskał w mijającym sezonie bardzo dobry wynik, uczestnicząc w barażach o wejście do extra klasy. Na uwagę i szczególne zainteresowanie zasługuje zawodniczka UKS Chrobry Międzyzdroje Ania Zielińska, srebrna medalistka w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Najlepszą zawodniczką województwa zachodniopomorskiego okazała się Marta Smętek zawodniczka UKS Chrobry a nadzieją województwa zachodniopomorskiego Agata Konica, której rodzice dodatkowo zostali uhonorowani statuetką Prezesa UKS Chrobry za wkład pracy i pomoc w klubie.

Na uroczystości nie mogło zabraknąć Przedstawicieli Klubu UKS Chrobry i władz samorządowych. Burmistrz Leszek Dorosz szczególnie podkreślił pracę trenerów Państwa Jacka i Sylwii Wandachowiczów, których praca przekłada się na widoczne efekty jak również pogratulował uporu i siły Prezesowi Waldemarowi Witkowskiemu dzięki któremu Klub tak dobrze funkcjonuje . UKS Chrobry Międzyzdroje podziękował partnerom oraz osobom prywatnym, którzy aktywnie uczestniczą w życiu klubu i tak słowa podziękowania dla : Pizzeri Wirgo, Bagiński & Chabinka Spa, Hotelu Wolin, Radnym Gminy Miedzyzdroje, Dyrektor SP1 Iwonie Banachowicz, Rafałowi Błocianowi, Państwu Konica, Zygan i Komisarskim .

Wśród uczestników nie zabrakło również najstarszego aktywnego zawodnika w tenisie stołowym w województwie zachodniopomorskim 77 –letniego Jana Bohatyrewicza. Pan Jan pochodzi z Grodna, w latach 50 – tych był reprezentantem Polski kadry narodowej jako junior, a w latach 70 – tych trafił wraz z żoną do Kamienia Pomorskiego. Tworzył tenis stołowy na naszych terenach jak również otworzył szkołę fizykoterapii szkoląc m.in. żołnierzy niemieckich. Pan Jan będzie uczestniczył w organizowanych w Międzyzdrojach w dniach 6 – 8 września III Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Weteranów w tenisie stołowym, na które już Państwa serdecznie zapraszamy.

Źródło: Urząd Miejski w Międzyzdrojach


Zaktualizowano: Środa [28.08.2013, 09:52:20]

komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Wtorek [12.11.2013, 17:24:25] • [IP: 89.66.221.**]

Chciałbym zauważyć, że nazwisko, które jest bardzo proste i w wymowie i w piśmie jest cały czas przekręcane. Mam na myśli Agatę" Konicką" i państwa" Konickich" - a nie Konica.

Rafał J • Wtorek [27.08.2013, 22:58:36] • [IP: 79.186.172.***]

Szczere gratulacje dla całego klubu UKS Chrobry z Prezesem na czele i trzymać tak dalej życzymy samych sukcesów !!

Jolka • Wtorek [27.08.2013, 12:19:31] • [IP: 79.186.247.***]

Gratulacje!

Gość • Wtorek [27.08.2013, 11:07:35] • [IP: 83.21.92.***]

super fotka, brawo

Gość • Wtorek [27.08.2013, 07:08:28] • [IP: 83.8.208.***]

a przy tym swoje interesiki kręci

Gość • Wtorek [27.08.2013, 01:05:12] • [IP: 83.8.208.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [26.08.2013, 23:40:06] • [IP: 80.245.177.*]

Gratulacje dla wszystkich! A dla tych którzy tylko jad swój wylewają to życzę aby byli właśnie takimi społecznikami jak pan Waldek który od wielu lat wspiera klub! Jego życie jego sprawa nie układajcie mu poduszki do snu, dajcie przykład i dajcie coś od siebie klubowi! A tak przy okazji podziękowania dla wszystkich sponsorów.

Gość • Poniedziałek [26.08.2013, 23:17:23] • [IP: 83.8.208.***]

jogi to nieporozumienie

Gość • Poniedziałek [26.08.2013, 22:23:18] • [IP: 93.94.186.**]

PANIE WALDKU ŻYCZYMY WYTRWANIA W TRZEŻWOŚCI

Gość • Poniedziałek [26.08.2013, 21:35:26] • [IP: 79.184.127.**]

Panie Waldku, żeby Pan się tylko sportem i dziećmi zajmował to byłoby wielkie coś. A forma często słaba... zresztą Pana Burmistrza też... A szkoda.

Gość • Poniedziałek [26.08.2013, 21:12:10] • [IP: 80.245.177.***]

Gratulacje dla wszystkich! A dla tych którzy tylko jad swój wylewają to życzę aby byli właśnie takimi społecznikami jak pan Waldek który od wielu lat wspiera klub! Jego życie jego sprawa nie układajcie mu poduszki do snu, dajcie przykład i dajcie coś od siebie klubowi! A tak przy okazji podziękowania dla wszystkich sponsorów.

Gość • Poniedziałek [26.08.2013, 19:56:51] • [IP: 83.8.169.***]

Agatko uśmiechnij się coś ty taka ciągle naburmuszona

Gość • Poniedziałek [26.08.2013, 18:42:34] • [IP: 83.8.3.***]

panie Waldku jaki przykład daje pan młodzieży -wstyd a burmistrz na to pozwala też wstyd

Gość • Poniedziałek [26.08.2013, 18:17:08] • [IP: 79.186.222.***]

o i tu czerwony nos uśmiechnięty

Gość • Poniedziałek [26.08.2013, 17:03:45] • [IP: 81.219.163.***]

Panie Waldku! Zrobił Pan tyle dobrego dla młodzieży w Międzyzdrojach, że nie ma chyba w mieście drugiej takiej osoby. Ale musi Pan też walnąć się w pierś i młodzieży dać przykład. Gratuluje sukcesów i życzę wytrwałości w trzeźwym funkcjonowaniu.

Gość • Poniedziałek [26.08.2013, 16:47:42] • [IP: 79.186.126.**]

pogratulował uporu i siły prezesowi ciekawe w czym chyba w podnoszeniu" ciężarów"

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■