Na terenie Gminy Kamień Pomorski mieszka wiele osób, które cały czas rozwijają swoje hobby i pasje, oraz które chciałyby podzielić się swoją twórczością z innymi. Projekt jest skierowany nie tylko do młodych odbiorców ale także do osób starszych i tych w wieku średnim.
Do połowy czerwca br będą przyjmowane wnioski z opisem wydarzeń, warsztatów czy innych inicjatyw, które chcieliby przeprowadzić na terenie Gminy Kamień Pomorski. Po rozstrzygnięciu konkursu zostaną wybrane cztery inicjatywy (dwie zrealizowane będą w samym Kamieniu, dwie na wsiach), które przeprowadzone zostaną jesienią 2013r. Środki na realizację inicjatyw będą pochodziły z programu Dom Kultury +Inicjatywy lokalne.
Więcej informacji już wkrótce !!!
Informacja dotyczy projektu który możemy wspólnie zrealizować. 8 tysięcy to pieniądze na pierwszy etap projektu diagnozę społeczną i organizację konkursu. Następnie zwycięzcy konkursu będą mogli zrealizować projekt ze środków Narodowego Centrum Kultury. Każdy projekt to ok. 5000 złotych. Dlatego zapraszamy wszystkich którzy chcą zrealizować wspólnie z Kadekiem swój projekt do współpracy. Można osobiście, można telefonicznie, do 15 czerwca jest czas na zgłaszanie swoich pomysłów. Dobrze by było aby każdy kto wpisuje swoje opinie się przedstawił wtedy łatwiej będzie nam dyskutować. W materiałach przesłanych do portalu było logo KDK i Domu Kultury Plus. Pozdrawiam Stanisław Motyka.
8 koła?! Gruby projekt. Na bogato! Że też takimi drobiazgami muszą się zajmować urzędnicy. Przecież czy to 8 tys, czy 80 to robotę musiano wykonać taką samą. Nie szkoda sił i środków na takie p...ły?
Co za bełkot
A nie zabrakło tam jednego zera? Przecież to są śmieszne pieniądze na rozwój pasji - w porównaniu do stawki Pana G za godzinę. Życzę powodzenia i pozdrawiam
Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin
co kolega taki zbolały przy kompie
::;:::::::STACHU MASZ MOJ GLOS !!
żeby nie było że jest kwota ale wydać z głową i pomnożyć przez hobby to drugie, lepiej byłoby gdyby Pan Motyka po zrealizowaniu się pochwalił a tak ?
Małolaty, dziewczynki??
to że z młodymi ludźmi potrafi sie dogadac to troszke za dużo powiedziane moim zdaniem nie potrafi...miałem do czynienia nie raz z tym panem...
Za każdym razem tytuł głosi" KaDeK dostał" a na zdjęciu dyrektor przy kompie. Nie ma lepszych zdjęć? KaDeK dostał czy Dyrektor? A moze to człowiek-instytucja? Pomijam fakt bycia radnym powiatowym. Kampania jakaś darmowa?
JEST TO CZŁOWIEK KTÓRY Z MLODYMI LUDŻMI POTRAFI FAJNIE DZIAŁAC I DAJCIE SPOKOJNIE PRACOWAC MŁODZIEŻ JEGO SZANUJE
kasa, kasa, kasa... Ciekwe czy Stasiu dorabia jeszcze w Gryficach?
o ten co donosi na innych
To ja - 77.254.89 do 79.186.48- nikogo od durniów nie wyzwałem a tym bardziej od cebulaków. Nie mam nic przeciwko PANU MOTYCE, przeciwnie. szanuję jego pracę. Może tylko i.kamień korzysta ze starych i tych samych fotek albo ktoś im fotki tych samych osób podsyła. Prosiłem tylko o informacje o to kto, ile i za co dostał dotację. To jest chyba normalne i mam na to prawo. Mam też nadzieję, że lider kultury w naszym mieście nie wyzwał mnie" cebulakiem". Gówniarz - proszę bardzo, ale człowiek kultury? Musiał by zagubić kulturę w wychodku? Ja Pana M. w swoim wpisie nie obraziłem ani nie nazwałem.!!
z brodą bardzo niechlujnie
Gość Poniedziałek [29.04.2013, 14:44] [IP: 77.254.89.*] To sie wes do roboty cebulaku a nie! Pan M. sie postaral o dofinansowanie i to Pan M. je dostanie. I to Pan M. bedzie stwierdzal na co te pieniadze wydac. A tobie to nic do tego bo jedynie krzyczec umiesz. Idz do kadeku i powiedz ze masz pomysl na rozwoj. Zostaniesz bardzo milo przyjety. Tylko po co. Kazdy chce wiedziec wszystko o wszystkim. Ruszyc dupe i samemu cos zrobic a nie sie do porzadnych ludzi przywalac!
Ludzie, co to za kwota, żeby tak obtrąbiać jakis wielki sukces.
LUDZIOM Z WIZJĄ-PROSZĘ BARDZO. ALE DLACZEGO WIZJE MA U NAS TYLKO JEDNA OSOBA PAN M. NAPISZCIE KTO I JAKĄ KASĘ DOSTAŁ. Napiszecie-wątpię, choć to jest kasa unijna i wszyscy winni wiedzieć co sią z nią stało.