POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [22.02.2013, 00:04:58] • Międzyzdroje

Reprezentantki MDK w Finale XII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Reprezentantki MDK w Finale XII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

fot. MDK Międzyzdroje

16 lutego w Sali Widowiskowej Stargardzkiego Centrum Kultury odbył się Finał Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „ Dozwolone do lat 19”. Międzyzdroje reprezentowały Weronika Ruśkiewicz oraz Martyna Deptuła. Wydarzeniu temu towarzyszyły niezwykłe emocje uczestników, rodziców oraz opiekunów artystycznych.

Ponad 60 uczestników z całej Polski przyjechało, by zabłysnąć swoim talentem. Najbardziej wzruszeni byli rodzice, którzy z dumą oglądali występy swoich dzieci na dużej scenie. Wokaliści prezentowali różnorodny repertuar, w którym znalazły się znane piosenki dziecięce, musicalowe, festiwalowe, a nawet własne autorskie utwory.

Reprezentantki MDK w Finale XII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

fot. MDK Międzyzdroje

Goście Festiwalu mieli okazję obejrzeć spektakl muzyczny „Shida” w wykonaniu zespołu piosenki dziecięcej „Rupaki” z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie Szczecińskim – barwne widowisko, opowieść o dziewczynce, której zdarzyło się coś niezwykłego, o jej relacjach z dorosłymi, dziecięcej samotności i zwykłych pragnieniach. Udział w Festiwalu był dla dzieci kolejnym doświadczeniem artystycznym oraz źródłem inspiracji do dalszej pracy.

Źródło: Międzynarodowy Dom Kultury


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Sobota [23.02.2013, 11:46:40] • [IP: 77.253.148.**]

śliczne dziewczyny:)

Gość • Piątek [22.02.2013, 22:10:33] • [IP: 37.8.215.**]

brawo wronika brawo martynka.:)

Gość • Piątek [22.02.2013, 08:52:05] • [IP: 213.238.107.***]

Festiwal bezwynikowy?

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 08:00 dnia 06.04.2026 do godz. 21:00 dnia 06.04.2026. Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach od 70 km/h do około 85 km/h, z północnego zachodu. Uwagi: Z uwagi na dynamiczną sytuację stopień ostrzeżenia może zostać podniesiony ■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■