POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [29.12.2012, 13:05:35] • Kamień Pomorski

Kolejne szkolenia z zakresu carvingu i barista-kelner

Kolejne szkolenia z zakresu carvingu i barista-kelner

fot. Marek Szymański

W dniach 22-23 stycznia 2013 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbędą się zewnętrzne certyfikowane szkolenia z zakresu carvingu i barista-kelner.

Szkolenia przeznaczone są dla uczniów, uczestniczących w projekcie pt. „Kompleksowy program rozwojowy Technikum przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieniu Pomorskim oparty na innowacyjnych metodach nauczania i współpracy z pracodawcami” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Każdy uczestnik szkolenia na zakończenie zajęć przystąpi do egzaminu, po zdaniu którego otrzyma w języku polskim i angielskim certyfikat ukończenia kursu Barista-kelner I stopnia, carving I stopnia.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim


Zaktualizowano: Wtorek [01.01.2013, 11:11:39]

komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Poniedziałek [07.01.2013, 18:47:07] • [IP: 159.205.93.**]

Kto prowadzi szkolenia z carvingu ??

Gość • Sobota [29.12.2012, 18:57:03] • [IP: 83.23.136.**]

Logika (zawarta w tekście) podpowiada, że nie.

Gość • Sobota [29.12.2012, 14:38:37] • [IP: 83.25.119.***]

osoby zewnetrzene z innych szkol tez moga przystapic do szkolenia?

;-) • Sobota [29.12.2012, 13:59:34] • [IP: 188.147.14.***]

to ja kawke poproszę;-)

Gość • Sobota [29.12.2012, 13:27:32] • [IP: 77.254.74.**]

Z takim certyfikatem to praca tuż tuż tyle, że nie w Polsce. W tym kraju, nikomu, i nic już się nie opłaca. Ta zielona wyspa zaczyna zarastać i dzieje się coś złego a młodzi potrzebują pracy i to dobrze płatnej, przynajmniej, na miarę Kamienia

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przerwa w dostawie prądu – Świerzno. Ze względu na prace konserwacyjno-modernizacyjne w dniu 23 kwietnia 2025 r. nastąpi planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej od godziny: 09:00 do 13:00 w miejscowości Świerzno, ulice: Długa (nr 1–11) Cicha (nr 1–9) Radosna (nr 5–13) oraz Straż i Urząd Gminy. Kontakt w sprawie przerwy: 991 ■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■