POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [15.09.2012, 22:17:45] • Kamień Pomorski

Zalew Kamieński tradycyjnie nie rozczarował żeglarzy

Zalew Kamieński tradycyjnie nie rozczarował żeglarzy

fot. Marek Świderski

Doskonałe warunki wietrzne pozwoliły na przeprowadzenie trzech wyścigów pierwszego dnia regat Crewsaver Open Polish Optimist Championship. Wiatr był za silny dla wielu żeglarzy, głownie z Polski, którzy nie byli w stanie zmieścić się limicie czasu i nie zostali sklasyfikowani w żadnym z trzech wyścigów.

Bardzo dobrze pływał reprezentant Jacht Klubu Kamień Pomorski - Remigiusz Zgrych, który pierwszy wyścig ukończył na 19 miejscu (prowadził, ale na 100 m przed metą miał wywrotkę), drugi wyścig wygrał, a w trzecim był trzeci. Po trzech wyścigach Remek zajmuje bardzo wysokie 25 miejsce. Prowadzi Fin Martin Mikkola. Dzisiaj drugi dzień wyścigów. Warunki wietrzne doskonałe.

Źródło: Marek Świderski, Jacht Klub Kamień Pomorski


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -3 st. C, lokalnie do około -5 st. C, przy gruncie do -7 st. C. Ostrzeżenia będą ważne do godziny 8 w piątek. W części kraju na drogach i chodnikach zrobi się ślisko ■