POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [10.09.2012, 14:57:37] • Międzyzdroje

XXI KRAJOWA KONFERENCJA RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH „Analiza Rynku Nieruchomości”

W dniach 12-14 września 2012 r. w hotelu Aurora przy ul. Bohaterów Warszawy 17 w Międzyzdrojach odbędzie się XXI Krajowa Konferencja Rzeczoznawców Majątkowych, organizowana przez Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych w Szczecinie wraz z Polską Federacją Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych w Warszawie pod honorowym patronatem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Wojewody Zachodniopomorskiego, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Prezydenta Miasta Szczecina oraz Burmistrza Międzyzdrojów.

Krajowe Konferencje Rzeczoznawców Majątkowych organizowane są corocznie, w różnych regionach kraju i stanowią najliczniejsze forum osób związanych zawodowo z wyceną nieruchomości. Są okazją do wymiany poglądów między uczestnikami rynku nieruchomości, a także prezentacji referatów o określonej tematyce, wybranej w danym roku jako ważkiej w rozwoju rynku i kształtowaniu zasad wyceny. Na obecnym etapie rozwoju zawodu jako najbardziej aktualny i ważny uznany został temat: Analiza rynku nieruchomości. Wśród zaproszonych gości na konferencji obecni będą: prof. zw. dr hab. Andrzej Hopfer – twórca zawodu rzeczoznawcy majątkowego, Prezydent Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości, Henryk Jędrzejewski, który posiada uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 1, kierował w latach 1987-2004 gospodarką nieruchomościami oraz gospodarką przestrzenną jako dyrektor departamentu w Ministerstwie Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa, a po jego likwidacji w Urzędzie Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, Krzysztof Bratkowski – Prezydent Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Rok 2012 jest rokiem szczególnym dla środowiska rzeczoznawców majątkowych, dokładnie 20 lat temu nadano pierwsze uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego. Intensywne lata rozwoju w sposób efektywny przyczyniły się do kształtowania świadomości zarówno rzeczoznawców majątkowych, jak i odbiorców ich usług. Planowane sesje tematyczne to, min.: Jakość i dostępność danych do analizy rynku, Analizy rynku nieruchomości na świecie, Rynek nieruchomości a gospodarka. Organizatorom przyświeca idea, aby konferencja była dyskusją nad zagadnieniami i problemami, z którymi spotyka się każdy rzeczoznawca majątkowy przy ograniczonym dostępie do danych i złożoności zachowań uczestników rynku. Czas konferencji będzie okazją do wymiany poglądów na wyżej wymienione zagadnienie.

Na podstawie materiałów przesłanych przez organizatorów
Panią Beatę Walczak,
przygotowała Joanna Ścigała

UM w Międzyzdrojach


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Kochani Mieszkańcy Pomorza Zachodniego, w ten święty czas – gdy Chrystus Zmartwychwstał, a Kościoły napełnia zapach poświęconych koszyków i dźwięk radosnego "Alleluja!" – życzymy Wam, by każdy dzień niósł odrodzenie. Niech Zmartwychwstanie Pańskie napełni Wasze domy nadzieją i siłą, a rodzinne śniadania przypomną o tym, co naprawdę ważne: miłości, bliskości i drugim człowieku. Z serca – Właściciel i zespół redakcyjny portali iswinoujscie.pl i ikamien.pl ■