Bunkier V-3 został zgłoszony do konkursu kolejny już raz. Wyrzutnia rakiet V-3 i niewielki bunkier przyciągają do Wicka tysiące turystów. To niepozorne miejsce było podczas II wojny światowej tajnym stanowiskiem broni. Broń, nad którą Niemcy pracowali do lutego 1943 roku miała zasięg strzału ponad 160 km. Bronią tą zainteresował się nawet iracki dyktator Saddam Hussejn. Betonowe schody stanowiły podstawę dział dalekiego zasięgu. Mini bunkier jest idealnym miejscem do przeprowadzania lekcji historii.
Doceńmy nasze atrakcje i oddajmy swój głos na bunkier V-3. Na laureatów 10 Zachodniopomorskich atrakcji czekają jak zwykle certyfikaty: Perła w Koronie 2012.
Głosować można do 31 sierpnia 2012 roku.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do głosowania na stronę www.szczecin.naszemiasto.pl
od morza martwego odczep sie jak takis madry to czemu marnujesz sie na bezrobociu
Żenada ten artykuł i tak samo ten bunkier. Wstyd.Może ktoś by się zajął BAS-em 17 i zgłosił go do konkursu
gdzie ta marina w tym wicku
Szanowni Państwo Do konkursu, , Zachodniopomorskie Perły w Koronie" w ubiegłym roku i w tym także bunkier V3 został zgłoszony przez organizatorów tego konkursu. Jeśli atrakcja z naszego miasta jest zgłoszona do konkursu, to zadaniem promocji jest wspierać takie działania, bez względu na to, kto jest właścicielem lub dzierżawcą obiektu. Wylewanie anonimowo żalów jest wygodne, ale proszę wziąć pod uwagę jak bardzo zmieniło się to miejsce przez ostatnich kilka lat, ile pracy zostało tam włożone, aby z toalety i śmietniska dla wszystkich jakim był bunkier zrobić miejsce, do którego przyjeżdża wielu turystów i pasjonatów historii. Ocenami i swoją znajomością historii i języka polskiego nie będę się chwalić, bo nie chodzi tu o promocję mojej osoby, ale bunkra V3. Wszystkich chętnych zapraszamy do głosowania. Joanna Ścigała
Szanowni Państwo Do konkursu, , Zachodniopomorskie Perły w Koronie" w ubiegłym roku i w tym także bunkier V3 został zgłoszony przez organizatorów tego konkursu. Jeśli atrakcja z naszego miasta jest zgłoszona do konkursu, to zadaniem promocji jest wspierać takie działania, bez względu na to, kto jest właścicielem lub dzierżawcą obiektu. Wylewanie anonimowo żalów jest wygodne, ale proszę wziąć pod uwagę jak bardzo zmieniło się to miejsce przez ostatnich kilka lat, ile pracy zostało tam włożone, aby z toalety i śmietniska dla wszystkich jakim był bunkier zrobić miejsce, do którego przyjeżdża wielu turystów i pasjonatów historii. Ocenami i swoją znajomością historii i języka polskiego nie będę się chwalić, bo nie chodzi tu o promocję mojej osoby, ale bunkra V3. Wszystkich chętnych zapraszamy do głosowania.
Dlaczego radni nie widza potrzeby zrobienia pobocza lub drogi rowerowej od ronda do Wapnicy? Dzieci, mlodzież i matki z wozkami oraz rowerzyści korzystaja z drogi jezdnej ktora jest dla nich zagrożeniem to winna byc sprawa priorytetowa władz Miata i Gminy
Pytanie do autorki artykułu i właściciela wymienianego w artykule ---Jak to trzeba załatwić aby w ten sposób promować swoją działalność gospodarczą poprzez UM Międzyzdroje 2.Jak ustawić oddzielną reklamę tego obiektu przy molo z lewej strony-- bo mi odmówiono i dwa dni potem stoi reklama tej działalności. 3.Saddam Hussejn nie interesował się tą bronią tylko chciał kupić apartament w Międzyzdrojach.!! Na zakończenie -gratuluję autorce artykułu wiedzy z zakresu historii poruszanego tematu i pytanie --Kto Panią uczył historii i jaką Pani miała ocenę z tego przedmiotu?
Urząd miasta promuje miejsce dzierżawione przez radnego, którego tato jest sekretarzem urzędu. Czy w Międzyzdrojach za Dorosza są jeszcze inne przykłady nepotyzmu i pomagania ludziom na stołkach. Dlaczego ta rodzina tak się kompromituje
syf
jaka to marina ?mała wiatka parę polan drewna i do tego chaszcze jaka to atrakcja wstyd
Faktycznie, urokliwe jest to miejsce nad zalewem, ale nic się tam nie dzieje, jest bunkier - muzeum i parking w błocie.Taka sama działalność jak Wolińskiego Parku Narodowego nad jeziorkiem i przedstawicieli władzy Gminy mieszkających w Wapnicy.
a kto by inny mógł tam lody kęcić
a czy z tym czymś nie ma coś wspólnego pan radny z Miedzyzdrojów zamieszkały w Wapnicy a nazwisko jego jakoś tak na literkę N...?
już nic nie ma lepszego tam nic nie ma poza biletem wstyd
Marina się ulotniła z miejsca gdzie była, został afisze reklamowy i pozostał kawałek dachu.Sprzętu zero.Nie macie państwo bardziej aktualnych informacji?
dno a nie atrakcja...
na dodatkowe lekcje z języka polskiego powinna udać się osoba która napisała ten artykuł. formułowanie zdań, znajomość tematu i fachowe słownictwo jest na najwyższym poziomie. ... jak MORZE MARTWE :)