POGODA

Reklama

Wydarzenia

Jacht Klub Kamień Pomorski • Środa [06.06.2012, 10:37:12] • Kamień Pomorski

JKKP Laser Team na fali – eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Trzebieży

JKKP Laser Team na fali – eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Trzebieży

fot. Jacht Klub Kamień Pomorski

W niedzielę, 3 czerwca 2012 zakończyły się w Trzebieży Regaty o Puchar Burmistrza Polic i Centralnego Ośrodka Żeglarskiego, będące zarazem I Eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Doskonale (do tego słowa już zaczynamy się przyzwyczajać) spisali się żeglarze z JKKP Laser Team.

W kategorii chłopców do 15 lat Jurek Bajko był pierwszy, Olek Bajko drugi, a Kuba Rodziewicz piąty. W kategorii dziewcząt do 15 lat Anna Cieślar była czwarta, zaś w kategorii chłopców do 17 lat Mateusz Pelczar był siedemnasty.

Bezpośredni awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wywalczyli już Jurek i Olek Bajko. Pozostali zawodnicy JKKP Laser Team z kwalifikacją będą musieli poczekać do następnych regat. Już w pierwszym wyścigu było widać, że JKKP Laser Team w tych regatach będzie rozdawał karty. Jako pierwsze trzy metę minęły charakterystyczne lasery w barwach SUBARU i JANTARA. Z uwagi na bardzo silny wiatr udało się rozegrać tylko trzy wyścigi. Z powodu technicznych problemów organizatora wyniki regat zostały opublikowane dopiero we wtorek.

Daniel Klamborowski


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■