POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [19.02.2012, 08:52:21] • Wolin

Wolin: Remont mostu. Kiedy skończą?

Wolin: Remont mostu. Kiedy skończą?

fot. Wojtek Basałygo

Przedłuża się w nieskończoność modernizacja mostu nad Dziwną w Wolinie. Drogowcy powinni uporać się z wymianą specjalnych szczelin w nawierzchni już w ubiegłym roku. Mamy połowę lutego, a końca robót nie widać.

Firma wykonująca tzw. szczeliny dylatacyjne najpierw skarżyła się na wysokie mrozy. Gdy przyszło ocieplenie na moście nie widać pracujących robotników.

GDDiKA planuje, że po wolińskim moście powinniśmy pojechać bez przeszkód na początku marca.


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Środa [22.02.2012, 09:10:19] • [IP: 77.114.164.***]

Daje im gdzieś tak 3 LATA ;) I most będzie gotowy ;D

Stefan • Poniedziałek [20.02.2012, 10:59:37] • [IP: 31.61.210.**]

Szkoda, ze odcinek drogi jest z przeszkodami, fajne wyścigi tam sie organizowało na 1/4 mili.

Gość • Poniedziałek [20.02.2012, 07:53:48] • [IP: 83.25.115.**]

na poczatku marca a le 201??, , , , ,

Gość • Poniedziałek [20.02.2012, 07:52:42] • [IP: 83.25.115.**]

zrobic promy proponuje i atrakcje gotowe. ...

Gość • Niedziela [19.02.2012, 22:05:29] • [IP: 83.23.143.***]

kiedy skończą - nigdy.

Gość • Niedziela [19.02.2012, 21:48:54] • [IP: 92.42.117.**]

To nie kwestia pogody, tylko firmy znanej jako najwięksi partacze na rynku. To ta sama firma która buduje kładki w Szczecinie na Basenie Górniczym. Opóźnione o ponad rok. Prasa szczecińska od dłuższego czasu" jedzie" na tą firmę, a miasto ciąga ich po sądach. Teraz ta sama firma modernizuje most w Wolinie - prace trwają już pół roku! I to co zrobili i tak jest do d... bo jest nierówno!

Gość • Niedziela [19.02.2012, 17:51:39] • [IP: 77.255.8.***]

Troche to spóźniona informacja. inne media juz dawno o tym pisały.

Gość • Niedziela [19.02.2012, 16:13:49] • [IP: 188.146.8.**]

Podpowiem tym, którzy nie wiedzą. Pracownicy tej firmy spieszą się z wykonaniem kładek na Gdańskiej w Szczecinie - przetarg wygrała ta sama firma i tam termin oddania jak wiadomo przekładany jest już niemal od roku. Tak więc most w Wolinie może i zostanie oddany w marcu, ale 2013 roku. Jak tam ma ktoś pracować skoro wszyscy zostali rzuceni do Szczecina?

Gość • Niedziela [19.02.2012, 14:40:42] • [IP: 83.23.200.**]

sam widzialem jak pracuja tez bym tak chcial o 9 00 ich nie ma i 13 koniec

Gość • Niedziela [19.02.2012, 13:59:00] • [IP: 92.42.114.**]

drogowcy udają, że pracują a tak to wiecznie śpią i my jako kierowcy cierpimy z ich snu, po prostu mają nas gdzieś - pozwalniać ich !!

Gość • Niedziela [19.02.2012, 12:49:13] • [IP: 178.238.243.**]

nie wiem czy to kpina z tym mostem czy poprostu maja nas uzytkownikow gdzies

Gość • Niedziela [19.02.2012, 11:27:09] • [IP: 79.190.14.***]

prędzej wybudują drugi most na S3 nim ten naprawią

Gość • Niedziela [19.02.2012, 11:14:12] • [IP: 83.21.31.***]

a kiedy zaswieca latarnie na moscie i rozjazdach

Gość • Niedziela [19.02.2012, 11:07:23] • [IP: 83.21.38.**]

ha ha wymienić szczelinę a to dobre ciekawe jak się to robi;) a z jednej strony już po" wymianie szczeliny" jeździ się jak po progu zwalniającym może lepiej w ogóle trzeba było dziurę zostawić taniej by było i czasu mniej" remont" by trwał

Gość • Niedziela [19.02.2012, 11:00:22] • [IP: 178.37.187.**]

to samo jak kupi sie sprzet byle jakiej firmy zaraz sie popsuje

Gość • Niedziela [19.02.2012, 10:56:03] • [IP: 77.255.26.**]

stający do przetargu w/g mnie powinien mieć zarejestrowaną firmę i zatrudnionych ludzi i działac juz z 10 lat minimum na rynku !

Gość • Niedziela [19.02.2012, 10:12:02] • [IP: 95.40.21.***]

Kretyństwem są wszelkiego rodzaju przetargi. Wybiera się najtańszą firmę, a później konsekwencje ciągną się latami. Nie często takie przetargi są ustawione i wygrywa jakiś pociotek zatrudnia wtedy pracowników z tzw.łapanki i do przodu. Dlaczego wykonawca nie płaci kar umownych, gdzie właściciel tego obiektu, może jemu prokurator powinien się do dupy dobrać może wtedy by mu coś zaświtało w mózgownicy.

Gość • Niedziela [19.02.2012, 10:06:38] • [IP: 83.8.100.**]

kiedy.? nigdy

Gość • Niedziela [19.02.2012, 09:52:43] • [IP: 80.245.190.**]

jak można wymienić szczelinę ? o ile wiem szczelina jest niematerialna

Gość • Niedziela [19.02.2012, 09:28:41] • [IP: 31.63.253.***]

Gdyby wybrano wykonawce pod kontem możliwości wykonania a nie najtańszą ofertę to był by to dawno skończone.

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■