SP nr 2 w Kamieniu Pomorskim • Środa [15.02.2012, 17:25:52] • Kamień Pomorski
Kamień Pomorski: Uczniowie proszą o głosowanie

fot. SP nr 2 w Kamieniu Pomorskim
Szkolne Koło UNICEF w SP2 w Kamieniu Pomorskim kończy pracę nad projektem „Wszystkie kolory świata”. Ma on na celu pomoc dzieciom z najbiedniejszego kraju świata – Sierra Leone. Projekt polega na wykonaniu lalek , a następnie pozyskaniu pieniędzy z ich sprzedaży. Dodatkowo UNICEF Poland zorganizował konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę.
Bardzo prosimy wszystkie osoby, które mają konto na Facebooku, aby zagłosowały na naszą laleczkę. Znajduje się ona w galerii „Wszystkie kolory świata”, na facebookowej stronie UNICEF Polska. Prosimy o cierpliwość, gdyż na stronie znajduje się 600 laleczek. Nasza jest obecnie na 60-70 pozycji, ale wynik może się zmienić. Liczymy na pomoc mieszkańców. Oto adres, który ułatwi dotarcie do galerii:
https://unicef.netmaszyna.pl/galeria/
Uwaga! Głosowanie trwa do 20 lutego, do godziny 12.00
Koordynator UNICEF w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim– Iwona Warzbińska
Śliczna jest. ;* Ja już zagłosowałam. :) Najładniejsza ze wszystkich, które są na Facebook'u. :P
Głosowałem na tę lalkę, zachęcam też innych. To nasze miasto, nasze przedsięwzięcia, więc winniśmy je promować. Brawo Szkoła Podstawowa nr 2, brawo dla pani dyrektor Elżbiety Słowik, brawo dla pani Iwony Warzbińskiej - perełki wśród nauczycieli dwójki, lidera i opiekuna. Gratuluję, tak trzymać
Na podanej stronie laleczkę bardzo łatwo znaleźć! Głosujcie, bo nagrodą jest koncert Majki Jeżowskiej!
dzieciaki ! laleczki są naprawdę przepiękne !! :) nie przejmujcie się tymi maruderami. zaraz zagłosuję :)
Mam nadzieję, że dziecko, które tę lalkę wykonało, nie czyta tych bzdurnych komentarzy wiecznie niezadowolonych... Musicie dzieciom psuć radość?
Extra sa te lalki głosujcie na nie na Facebooku i oczywiscie na nasza szkołe:)
Bardzo ładna, nie wiem co się moze nie podobać a ten co pisze ze nie ładna to pewnie zaluje ze to nie jego dziecka wybrano lalkę taki już ten narod zazdrosny ze nawet tutaj nie uszanuja pracy dzieci i wielu innych pozdrawiam pomysłodawcow akcji i zycze wygranej.
Szkoda, że nie pokazano całej postaci laleczki. Jest misternie wykonana i piękna. Konkurs, w którym dzieci proszą o głosowanie jest jedynie dodatkiem do szlachetnej, charytatywnej akcji. Poza tym dotyczy najbardziej oryginalnej laleczki. I taką właśnie wybrały dzieci, głosując. Nie podwżajmy ich wyboru. Podsumowanie projektu" Wszystkie kolory świata" odbędzie się 28 lutego w Szkole Podstawowej nr 2.
Lepiej zajrzyj do lustra. Tylko uważaj, bo możesz się przestraszyć.
akcja fajna ale były ładniejsze lalaeczki niewiem dlaczego ta jest najładniejsza??dlaczego nie pokażą wszystkich?
gdzie można kupić te lalki ??
bardzo ładna lalka, naprawdę zdolne są nasze dzieci !
Ale Brzydka ! Wogóle Mi się Nie podoba Dlatego Dam '1' Lol po co to wklejacie? Żeby sobie Z nich Porobić jaja?heuheuheu!
Inne laleczki można obejrzeć na stronie naszego miasta. Niestety, nie opublikowano wszystkich, ale warto tam zajrzeć :)
Bardzo podoba mi się ta akcja:-) Moje dziecko też szyło lalkę i wybieram się 28 lutego do szkoły, żeby włączyć się charytatywnie:-)