POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [10.05.2026, 11:41:50] • Kamień Pomorski

Medal za bezpieczeństwo dla burmistrz Wolina. Wyróżnienie podczas jubileuszowej gali OSP

Medal za bezpieczeństwo dla burmistrz Wolina. Wyróżnienie podczas jubileuszowej gali OSP

fot. Urząd Miejski w Wolinie

Burmistrz Wolina Ewa Grzybowska została odznaczona Medalem „Za Zasługi dla Bezpieczeństwa Województwa Zachodniopomorskiego”. Wyróżnienie wręczono podczas gali zorganizowanej z okazji 25-lecia Związku OSP RP oraz 30-lecia Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w Kołobrzegu.

Podczas uroczystości uhonorowano osoby szczególnie zaangażowane w działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców regionu. W gronie wyróżnionych znaleźli się również mieszkańcy gminy Wolin związani ze środowiskiem strażackim i ratowniczym.

„To wyróżnienie traktuję przede wszystkim jako wyraz uznania dla wspólnej pracy na rzecz bezpieczeństwa Naszej Gminy” - podkreśliła burmistrz Wolina.

Jak zaznaczyła, medal jest także symbolem współpracy pomiędzy samorządem, strażakami ochotnikami i służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo mieszkańców.

„Dziękuję wszystkim strażakom, druhnom i druhom OSP, służbom oraz osobom zaangażowanym w działania na rzecz bezpieczeństwa naszych mieszkańców. To odznaczenie jest dla mnie również symbolem dobrej współpracy i wspólnej odpowiedzialności za gminę Wolin” - napisała Ewa Grzybowska po uroczystości.

Szczególny wymiar wydarzeniu nadawała obecność zasłużonych mieszkańców gminy Wolin. Wśród nich był Wacław Drzewiński, który również został odznaczony, a także Szymon Waligóra - członek Zarządu Głównego Związku OSP RP w Warszawie.

Gala odbyła się w Kołobrzegu i była związana z obchodami dwóch ważnych jubileuszy dla środowiska strażackiego - 25-lecia Związku OSP RP oraz 30-lecia funkcjonowania Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Wtorek [12.05.2026, 06:43:52] • [IP: 46.112.194.**]

Szpan a jak

Kibic • Poniedziałek [11.05.2026, 20:25:22] • [IP: 45.141.1.***]

Bezpieczny Wolin jeszcze długo nie zobaczcie ile młodych ćpunów lata pozamykać debili i zmienić policję w mieście bo to kabaret

Gość • Poniedziałek [11.05.2026, 14:17:37] • [IP: 31.0.68.***]

Te dwa obwiesili się jak ruskie generała.

Gość • Poniedziałek [11.05.2026, 02:05:28] • [IP: 78.30.80.**]

No taki kwiatek do kożucha gdzie się podziewało wcześniej.

Gość • Niedziela [10.05.2026, 14:19:39] • [IP: 37.31.130.**]

Czy wykonanie jednego chodnika do Unina przez kilka lat rządów Pani burmistrz to jest bezpieczeństwo ?? Chyba se jaja robicie

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■