POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [03.02.2012, 21:18:26] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Szukamy kotki

Międzyzdroje: Szukamy kotki

fot. Czytelnik

We wtorek (31.01) zaginęła kotka. Ma szaro-białe umaszczenie oraz białe łapki. Nie jest ufna w stosunku do ludzi. Właścicielka kociaka zwróciła się do Czytelników portalu ikamien.pl o pomoc w odnalezieniu jej pupila.

- Znakiem szczególnym kotki jest chore jej prawe oko. W pierwszej chwili wydaje się że jest ono koloru błękitnego – tłumaczy pani Renata.

Jeśli widziałeś kotkę ze zdjęcia zadzwoń: 509-815-560.


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-34 z 34

Gość • Wtorek [07.02.2012, 19:26:08] • [IP: 31.61.55.**]

Widać po tych komentarzach że, to ci ludzie zostawiaja psy przy drzewach badz wyrzucają na wioski, a normalny człowiek chcę znaleść kota, a tu głupie komentarze sie pojawiają Żal

Gość • Poniedziałek [06.02.2012, 11:58:17] • [IP: 188.102.141.***]

Z całego serca życze WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO KRETYNOM BEZ MÓZGU, którzy piszą takie chamskie i wyjątkowo nieśmieszne komentarze. Jesteście beznadziejni, brak słów. A Pani, która szuka kotka życzę by kicia jak najszybciej wróciła do domu, kotki czasem zwiewają, mojej też nie było w domu 4 dni, okazało się, że była zamknięta przez przypadek w garażu u sąsiadów. TRZYMAM KCIUKI! :)

Gość • Niedziela [05.02.2012, 21:47:53] • [IP: 83.21.155.**]

Bylem dzisiaj na spacerze i w jednym z boksów przy zejściu na plażę obok hali targowej na przedłużeniu ulicy Pomorskiej zamieszkuje sobie okolo dziesięciu bezpańskich kotów, może wśród tych kotów znajdujesię się Twój pupil warto sprawdzić.

Agata • Niedziela [05.02.2012, 16:44:58] • [IP: 46.112.173.**]

Znalazła się biedolinka?

Gość • Niedziela [05.02.2012, 09:29:26] • [IP: 46.169.11.***]

Może ktos wział worek 2 cegły i do szamba.

Gość • Sobota [04.02.2012, 23:15:38] • [IP: 91.94.34.***]

pewnie zjadły ją bezpańskie psy.

Gość • Sobota [04.02.2012, 22:50:52] • [IP: 83.11.68.***]

może jest w schronisku dla zwierząt w Golczewie ?

Gość • Sobota [04.02.2012, 20:58:30] • [IP: 83.23.134.***]

Proszę sprawdzić, bo widziałam ogłoszenie, że przybłąkał się kotek, przy PIZZERII VIRGO, obok Apteki przy ul.Krótkiej. Może to ten sympatyczny Kiciuś.

Gość • Sobota [04.02.2012, 20:49:16] • [IP: 83.21.210.***]

Te głupie komentarze piszą ludzie bez współczucia nie mający zwierzaka. Pisząc Gość  Sobota [04.02.2012, 16:37]  [IP: 80.245.177.***], że kota trzeba pilnować to chyba zamiast mózgu ta osoba ma :kupę:, a po drugie kot ma sierść, a nie włosy na głowie. Jeśli ktoś kocha swojego pupila to ma serce i ta Pani jest bardzo przywiązana do tej kotki skoro zwróciła się o pomoc do Czytelników tego portalu myślała, że może ktoś zauważy kotkę, ale na tej stronie są sami nieczuli ludzie.

Gość • Sobota [04.02.2012, 20:27:09] • [IP: 77.255.9.***]

Po dachach takich kotów pełno chodzi, niech zgarnie sobie nawet trzy.

Gość • Sobota [04.02.2012, 20:16:18] • [IP: 83.168.86.***]

do gościa 17:52 już ale rada

Gość • Sobota [04.02.2012, 19:03:30] • [IP: 79.162.138.***]

Nie ważne co by się stało - głupich komentarzy nigdy nie będzie brakowac! Aż żal...

Gość • Sobota [04.02.2012, 17:52:49] • [IP: 83.8.129.***]

a może została porwana ??

Gość • Sobota [04.02.2012, 16:37:39] • [IP: 80.245.177.***]

trzeba pilnowac zwierzaka. a nie tak traktowac. moj kot jest tak uwielbiany ze mu wlos z glowy nie spadnie. to jest milosc.

Gość • Sobota [04.02.2012, 14:21:10] • [IP: 188.146.121.**]

Już też nie macie o czym pisać. Kot nie jest głupi i jak nie wraca do domu to już raczej nie wróci:)

Gość • Sobota [04.02.2012, 14:19:04] • [IP: 77.253.151.***]

pewno się marcuje ;) dwadzieścia jeden lat, nie ma co się przejmować w końcu wróci

Gość • Sobota [04.02.2012, 12:42:22] • [IP: 83.21.192.***]

Fajna kicia, życzę żeby się znalazła;;;;;

Gość123 • Sobota [04.02.2012, 12:34:15] • [IP: 91.177.57.***]

ja tez szukam swojej kotki juz od 21 lat.:)

Gość • Sobota [04.02.2012, 12:15:38] • [IP: 83.21.212.**]

Gościu z 10:33 naucz się odmiany czasowników a później się wypowiadaj. Kupywal nawet koń by się uśmiał.

Gość • Sobota [04.02.2012, 12:06:26] • [IP: 89.174.73.**]

ludzie zastanowcie się co wy wogóle piszecie zero uczuć ale spokojnie i wam tęż coś niemiłego może się w życiu przydażyć. a apropo kotki na ulicy krótkiej i w parku ktoś porozwieszał plakaty że znalazł kotka na ulicy krótkiej koło apteki kotek jest na plakacie właśnie szaro biały może akurat to ten kotek życzę powodzenia mi też kiedys zgineła kotka ale po 4 dniach wróciła, prosze podejść sprawdzić te plakaty

Gość • Sobota [04.02.2012, 11:47:00] • [IP: 79.186.168.***]

Tragedia...

Gość • Sobota [04.02.2012, 11:02:20] • [IP: 83.23.205.***]

Mam propozycję dla właścicielki kotki. ...niech wynajmie detektywa RUTKOWSKIEGO. ..ma dobre wyniki . ..

Gość • Sobota [04.02.2012, 10:40:08] • [IP: 213.241.16.***]

Po tych wypowiedziach zastanawiam się czy my tu mamy do czynienia z ludźmi -wstyd. Jak ktoś nie ma serca do zwierząt to o czym my tu mówimy.WSTYD. Pozdrawiam

Gość • Sobota [04.02.2012, 10:33:57] • [IP: 92.225.110.***]

ostatnio widzialem go w netto przy kasie, jak whiskas kupywal.

Gość • Sobota [04.02.2012, 10:31:04] • [IP: 31.63.245.***]

Słuchajcie cwaniaki przed monitorami! Chyba normalne jest to że jak zaginie komuś jakieś zwierze to stara się go odnaleźć! To że wy nie macie sumienia i pozostawilibyście zwierze na pastwę losu w dodatku przy takim mrozie to wasza sprawa! Można tutaj było przezczytać już nie raz na temat zabitych lub porzuconych psów lub innych zwierząt! I to właśnie dzięki takim zimnym ludziom jak wy!!

no name • Sobota [04.02.2012, 10:02:28] • [IP: 46.76.251.**]

Do tego co pies jemu zamarzł...a On sie uśmiał - jestes Bestią!!

Gość • Sobota [04.02.2012, 09:46:22] • [IP: 77.254.88.**]

Proponuje poszukac w okolicznych domach w pułapkach na kuny :)

Gość • Sobota [04.02.2012, 08:53:31] • [IP: 77.254.80.***]

mało kotów chodzi złapać przefarbować i jest ok...

Gość • Sobota [04.02.2012, 08:06:10] • [IP: 79.186.7.**]

a po co jej szukaja ?każdy kot chadza swoimi drogami więc sobie poszedł i po kocie

Gość • Sobota [04.02.2012, 00:50:14] • [IP: 77.253.145.***]

hit dnia... szok

Gość • Sobota [04.02.2012, 00:28:03] • [IP: 178.238.241.***]

Zgłoście się do Rutkowskiego :D

Gość • Sobota [04.02.2012, 00:25:27] • [IP: 213.238.102.**]

no pieknie :D wymiatacie

Gość • Piątek [03.02.2012, 22:29:25] • [IP: 77.115.213.**]

Na i kamien to powinny byc ciekawe informacje a nie ze kota zaginał mi tamtej nocy pies zamarz w budzie wyciagłem posag tylko ale sie usmiałem przy tym zamarzł na kosc kotka pewnie taki sam ja los spotkał

Gość • Piątek [03.02.2012, 22:09:32] • [IP: 83.21.23.**]

dajcie jakas zakladke" zaginione" bo niedlugo pojawia sie artykuly zginely mi majtki w barze tym i tym o godz 3 :00 ;p kto widzial niech da znac;p

Oglądasz 1-34 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■