POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [23.10.2025, 12:21:47] • Golczewo

Urząd Miejski w Golczewie ogłasza nabór do Klubu Seniora

Urząd Miejski w Golczewie ogłasza nabór do Klubu Seniora

fot. golczewo.pl

Seniorze, jeżeli jesteś: - mieszkańcem Gminy Golczewo w wieku 60+, - chcesz żyć w sposób aktywny i twórczy - To zostań uczestnikiem Klubu Seniora!

Wśród aktywności znajdują się m.in.:

- zajęcia ruchowe i prozdrowotne,

- warsztaty artystyczne i rękodzielnicze,

- spotkania edukacyjne i towarzyskie,

- spacery, wyjścia, wycieczki.

Zgłoszenia przyjmowane są:

od 20 października 2025 r. do 31 października 2025 r. w Urzędzie Miejskim w Golczewie (budynek Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Golczewie, ul. Zwycięstwa 25, biuro ds. odpadów komunalnych, pokój nr 6, tel. 913212931)

Termin realizacji projektu 01.09.2025 r. do 31.08.2028 r.

Spotkania:

- Klub w Golczewie: poniedziałki, środy i czwartki od godziny 8.00 do 14.00

- Filia Klubu w Mechowie: wtorki od godziny 8.00 do 14.00

Uczestnictwo w Klubie Seniora jest bezpłatne !

golczewo.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Charytatywny Bal Walentynkowy w Międzyzdrojach. Sprzedaż biletów zakończona, cel wsparcia uczniów szkoły ■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■