POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [23.10.2025, 07:40:40] • Kamień Pomorski

Kolejna akcja policyjnych poszukiwaczy wymierzona w osoby ukrywające się przed organami ścigania

Kolejna akcja policyjnych poszukiwaczy wymierzona w osoby ukrywające się przed organami ścigania

fot. Policja

Kamieńscy policjanci przeprowadzili wczoraj akcję „Poszukiwany”. Jej celem było ujawnienie osób poszukiwanych na podstawie listów gończych i nakazów doprowadzenia wydanych przez sądy i prokuratury. W trakcie jej realizacji stróże prawa zatrzymali 3 osoby ukrywające się przed organami ścigania.

Do jednostek Policji każdego dnia wpływają nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci prowadzą poszukiwania. Działania stróżów prawa skupione są na ustaleniu miejsca pobytu i zatrzymaniu poszukiwanych.

Wczoraj 21 października 2025 roku odbyła się policyjna akcja, której najważniejszym celem było zatrzymanie osób poszukiwanych listami gończymi oraz nakazami doprowadzenia. Akcja ta poprzedzona została wnikliwym rozpoznaniem, gromadzeniem informacji o poszukiwanych i miejscach, w których mogą się ukrywać oraz analizą prowadzonych śledztw i dochodzeń. W działania zaangażowani byli mundurowi z wszystkich wydziałów – kryminalni, a także dzielnicowi i policjanci prewencji. W wyniku intensywnych działań zatrzymano 3 osoby poszukiwane.
Ta akcja to cykliczne działania służb, których celem nadrzędnym jest dbałość o bezpieczeństwo publiczne w naszym kraju.

Przypominamy: każdy może pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osób poszukiwanych. Informacje można przekazywać anonimowo, korzystając z dostępnych kanałów kontaktu z Policją.

Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Piątek [24.10.2025, 10:09:10] • [IP: 83.20.205.**]

chcę się spytać --A Pan to robi oficjalnie z patriotyzmu i społecznej sprawiedliwości --czy może tylko zamieszcza Pan wpisy w internecie ?? być może nie czytal Pan ustawy o sygnalistach ??

Gość FIKOŁ • Piątek [24.10.2025, 01:12:45] • [IP: 37.248.179.***]

Kiedyś za czasów PRL-u funkcję inwigilacji i donosicielstwa pełnili MARMOWCY- najbardziej podła nacja jaka kiedykolwiek stąpała po tej planecie.

Gość • Czwartek [23.10.2025, 08:32:46] • [IP: 79.186.70.***]

W Warszawie jest ich pełno

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Charytatywny Bal Walentynkowy w Międzyzdrojach. Sprzedaż biletów zakończona, cel wsparcia uczniów szkoły ■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■