POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [17.09.2025, 18:11:11] • Gmina Międzyzdroje

Święto Pieczonego Ziemniaka w Wapnicy. Moc atrakcji dla całych rodzin

Święto Pieczonego Ziemniaka w Wapnicy. Moc atrakcji dla całych rodzin

fot. Organizator

Już pod koniec września Wapnica stanie się miejscem wyjątkowej, rodzinnej zabawy. Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają na Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się 27 września 2025 roku o godz. 14.00 w Tawernie u Państwa Isenko.

Organizatorzy przygotowali bogaty program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Na najmłodszych czekają gry, animacje, dmuchańce i skakańce, a także specjalne konkursy z nagrodami. Nie zabraknie także sportowych emocji – chętni będą mogli spróbować swoich sił w darcie piłkarskim.

Dorośli goście mogą liczyć na dobrze zaopatrzony bufet, wspólną biesiadę przy pieczonych ziemniakach, a także kiermasz książek przygotowany przez bibliotekę.

Święto Pieczonego Ziemniaka to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych, w atmosferze zabawy i integracji lokalnej społeczności.


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

egon • Czwartek [18.09.2025, 09:37:04] • [IP: 89.64.6.***]

Co z parkingiem dla samochodów - będzie płatny czy bezpłatny ?

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Silny wiatr, burze i deszcz. Ostrzeżenie meteorologiczne dla mieszkańców Świnoujścia i okolic Zgodnie z prognozami Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW), w dniach 16 i 17 września 2025 roku na terenie Świnoujścia oraz pobliskich powiatów spodziewane są gwałtowne zjawiska atmosferyczne, które mogą poważnie wpłynąć na życie mieszkańców. Silny wiatr, obfite opady deszczu oraz burze mogą stanowić zagrożenie, dlatego apelujemy o szczególną czujność i przygotowanie na nadchodzące trudne warunki pogodowe ■ 17 września przerwa w dostawie wody w Kamieniu Pomorskim i na wyspie Chrząszczewskiej Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego oraz wyspy Chrząszczewskiej muszą przygotować się na kilkugodzinną przerwę w dostawie wody. Jak poinformowała firma DERYLAK-BUD, prowadząca przebudowę ulicy Orzeszkowej w Kamieniu Pomorskim, wyłączenie wody jest konieczne ze względu na prace na sieci wodociągowej. Woda zostanie odcięta w środę, 17 września, w godzinach od 8:00 do 12:00. Wyłączenie obejmie ul. Orzeszkowej – od skrzyżowania z ul. Reja aż do mostu (całe osiedle), a także wszystkie miejscowości położone na wyspie Chrząszczewskiej. Firma przeprasza za utrudnienia i apeluje do mieszkańców o wcześniejsze zabezpieczenie niezbędnej ilości wody na czas przerwy ■