POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [02.06.2025, 16:38:52] • Kamień Pomorski

Realizacja projektu „Kamień Pomorski – moja mała ojczyzna”

Realizacja projektu „Kamień Pomorski – moja mała ojczyzna”

fot. Organizator

Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim podpisało umowę z Fundacją Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych KOMES w Szczecinie na realizację projektu "Kamień Pomorski – moja mała ojczyzna" sfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030, zgodnie z umową o dofinansowanie projektu: "MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA NOWEFIO w WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM 2024-2026".

W ramach projektu dzieci spotkają się z pracownikiem Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, odwiedzą Dworek von Kleista oraz Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, wspólnie z przewodniczką turystyczną zwiedzą miasto, Szkolne Koło Krajoznawczo Turystyczne PTTK Łaziki uda się na Wyspę Chrząszczewską obejrzeć Głaz Królewski, zorganizowany zostanie konkurs fotograficzny „Kamień Pomorski w obiektywie”. Adresatami projektu są uczniowie klas I-VIII Szkoły Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim.

Projekt otrzymał dofinansowanie w kwocie 7.000,00 złotych.

powiatkamienski.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Czwartek, 12 czerwca 2025 roku, godz. 19:00 Koncert upamiętniający stulecie parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Kamieniu Pomorskim Wstęp wolny Wykonawcy: Meksykański Chór Kameralny "Staccato" Marco Antonio Ugalde – dyrygent W programie muzyka kompozytorów meksykańskich i południowo amerykańskich XX i XXI wieku. Zielinski Singers – USA Richard Zielinski – dyrygent W programie utwory współczesnych kompozytorów amerykańskich i negro spirituals ■